fbpx
Цікаве
Добігає кінця наш непростий жовтень-2022, ми тримаємося й перемагаємо. Попереду – листопад. Що нас чекає? Що буде з Україною? Ці запитання цікавлять кожного. Свіжий прогноз сильного екстрасенса і досить відомого таролога Романа Шептицького на листопад дає деякі відповіді, застерігає і обнадіює. Листопад нас дуже здивує. Без цього не вдасться досягти бажаної перемоги. Цінна підказка на листопад

Добігає кінця наш непростий жовтень-2022, ми тримаємося й перемагаємо. Попереду – листопад. Що нас чекає? Що буде з Україною? Ці запитання цікавлять всіх українців.

Свіжий прогноз сильного екстрасенса Романа Шептицького на листопад дає деякі відповіді і обнадіює. А вже вірити чи ні, дослухатися чи проігнорувати – справа особисто кожного з нас.

Досить відомий екстрасенс Роман Шептицький підготував передбачення на листопад 2022 року для України та світу. Енергії обіцяють дивовижний місяць, на нас чекають несподівані події! Отже подивимося, що він передбачив.

Яким буде листопад-2022 року для України? Роман упевнено витягає карту. Зрілість! Для України випав аркан зрілість.

Буде прогрес, продовжиться розвиток країни, Україна поступово рухатиметься до перемоги. Те, що запустилося у жовтні, продовжиться у листопаді. Проте листопад нас дуже здивує.

Можливо, перемога прийде несподівано. Це станеться, якщо рухне старий режим країни-агресора. Роман зазначає, що його слова можуть здатися зараз чимось із галузі фантастики. Звичайно, щоб звільнити всі постраждалі території, потрібно буде докласти ще багато зусиль. Але місяць під знаком зрілості для України означає щось надзвичайно гарне.

Будуть мудрі рішення, нові контакти із тими, хто нам допомагає.

Яким буде початок листопада? Карта – аркан гармонізації. Щодо енергії це надзвичайно сильна карта! Яким би не було сильним зло, завжди перемагає добро. Як би зло не корежилося і як би не показувало, наскільки воно сильне, це лише зовнішня оболонка.

Ми йдемо, рухаємося до точки нашої перемоги. Це сценарій, прописаний найвищими силами. Усі події ведуть до гармонії.

Якою буде середина листопада? Мрії, які здійснюються! Третій аркан пану Роману випав також дуже вдало, аркан зцілення. Дуже хочеться, щоб так і склалося.

Нехай поновиться все, що було зруйновано. Екстрасенс Роман підкреслює, що кожен із нас має сконцентруватися на духовному розвитку. Без цього не вдасться досягти бажаної перемоги. Без перемоги на енергетичному рівні перемога фізично просто неможлива.

Яким буде листопад 2022 року для світу?

Пану Роману випала карта хоробрості! Квітка, яка пробивається крізь камінь, росте і перетворюється на дуже сильну рослину. Можливо, будуть нові об’єднання у світі, які допоможуть захиститися від зла.

Початок місяця пройде під знаком аркану трансформації. Той урок, який здобуває весь світ завдяки Україні, страшний урок, який відкриває заново для всіх цінність людського життя, якраз і змусить світ знову задуматися про світлі сили, хоробрість та об’єднання.

Екстрасенс просить усіх не забувати про екологію, це зараз також дуже важливо. Випала карта виснаження, земля втомилася від усього, що відбувається. Якщо людей до пуття нічого не навчила пандемія, якщо людей до пуття нічого не навчить війна, далі почнуться природні катаклізми. Перед ними всі рівні!

Земля не терпітиме безчинства. Потрібно думати про альтернативні джерела енергії, інакше все буде погано.

Цінна підказка на листопад

Кінець листопада може нас порадувати. Випала щаслива мапа «Ми є світ»! Об’єднання всіх людей світу заради великої перемоги. Будь-який вид на землі замислюється над якимись змінами лише під загрозою зникнення, тільки коли починається якась дуже глибока криза.

Головне – не запізнитися. Є таке поняття, як точка неповернення. Ми живемо в такі часи, де кожен місяць може стати цією точкою неповернення. Важливо прокинутися вчасно та вчасно усвідомити, що жити треба на благо, ставитись із любов’ю до людей та природи. Потрібно намагатися жити в гармонії, думати не лише про матеріальні блага, а й про душу.

Карта-підказка для листопада: «Терпіння». На карті зображено жінку при надії. Роман переконаний, що ми вже «носимо в собі перемогу». Залишилося лише зачекати. Звичайно, зміни в енергіях продовжуватимуться, але варто вірити у краще.

Листопад для Росії пройде під картою «Вантажа». Також випала карта провини та перевернутого сприйняття. Країна отримає все за законом найвищої справедливості, все, що заслуговує.

Також випала карта «Бунтар», щоправда, перевернута. Конфлікти і плутанина процвітатимуть у листопаді.

Рекомендація на місяць така ж, як і для решти світу. Розвиток духовності.Екстрасенс вважає, що саме в цьому наш порятунок. А Всесвіт неодмінно про нас подбає.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page