fbpx
Шоу-бізнес
“Добре, що це не сталося перед самим днем народженням Михасика”: Дружина Віктора Павлика не в захваті від витівки чоловіка. “Втішає лише одне” (фото)

“Добре, що це не сталося перед самим днем народженням Михасика”: Дружина Віктора Павлика не в захваті від витівки чоловіка. “Втішає лише одне”

Блогерка Катерина Репяхова, на відміну від чоловіка, незадоволена новим іміджем Михасика

Зовсім нещодавно Віктор Павлік та його дружина Катерина Репяхова відсвяткували перший день народження сина. Батьки влаштували справжнє свято для Мишка в Івано-Франківську. Пара вагалася проводити свято під час війни, але все ж таки вирішила – перший рік має запам’ятатися хлопчикові.

Як поділилась Репяхова в Instastories, вони зупинились в Івано-Франківську на декілька днів. Після дня народження Віктор Павлік вирішив відвести сина до перукарні. Але, ймовірно, Каті така ідея не дуже сподобалась. Вона переживала, що сина поголять налисо.

“Сказав наш тато, що стрижка Міші ножицями – то не стрижка. І поїхав сам в перукарню з Мішею. Сподіваюсь, дитина лиса не приїде”, – написала Репяхова.

Згодом дружина Павліка показала, які зміни зазнав її син. Так, у перукарні Михасика…поголили налисо, чого Катя так боялась. Репяховій було незвично бачити сина таким.

“Шoк. Добре, що я цього не дала зробити до дня народження. Я не знаю, як звикнути до цього. Заспокоюю себе тим, що це не зуби, відросте”, — написала блогерка.

А от Віктору Франковичу сподобався новий імідж сина. Артист заявив, що хлопчик тепер копія тата.

Фото взяте з мережі