fbpx
Суспільство
Дочка актора-путініста, актриса Марія Машкова, яка відкрито засудила дії Росії, розповіла, де саме хоче побачити Путіна і додала: “Мої мрії мають властивість здійснюватися. Цього разу я постараюся мріяти щосили. Як ніколи раніше”

Дочка актора-путініста, актриса Марія Машкова, яка відкрито засудила дії Росії, розповіла, де саме хоче побачити Володимира Путіна.

Марія Машкова – дочка відомого актора Володимира Машкова, який повністю підтримує дії Путіна. Сама ж російська актриса, яка проживає в США, відкрито заскдила рф і підтримує Україну.

Днями вона заявила, що її єдиною мрією є бажання побачити президента Росії Володимира Путіна на лаві підсудних у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі (Нідерланди). Про це вона написала 20 липня у своєму Instagram.

“Мій ранок починається однаково. Відкриваю новини з надією, що війна закінчилася. Але вона триває. Нехай на Патриках у центрі Москви таке відчуття і відсутнє. Але Росія, як і раніше, забирає життя мирних жителів, розповідаючи, що цілилася у військові бази злісного нацистського ворога у ім’я збереження “російського світу” та припинення обмеження російської мови”, – написала вона.

Винним за всі військові злочини в Україні Машкова вважає президента РФ.

“Хочу побачити Путіна в Гаазі відповідальним за руйнування життів людей відразу в двох країнах. Моє, зокрема. Бажання переросло в мрію. Єдину на даний момент. Мої мрії мають властивість збуватися, але цього разу я постараюся мріяти щосили. Як ніколи раніше”, – підсумувала Машкова.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Masha Mashkova (@masha_mashkova_official)

На даний час Марія Машкова із сім’єю проживає в США. Її батько, актор Володимир Машков, підтримує політику президента РФ Володимира Путіна.

Дочка Машкова привселюдно засудила напад РФ на Україну, а свого батька назвала жертвою російської пропаганди.

Актриса розповіла, що правду про напад Росії на Україну знає від київського хореографа, який викладає дітям її танці.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.