fbpx
Breaking News
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Ці речі треба прати набагато частіше, ніж ми думаємо і робимо це. І ось чому!
Бабусині макові пиріжки – найсмачніша макова випічка, яку я куштувала! Як я ностальгувала за ними все життя! А тут, коли була у мами, зазирнула до старого, ще бабусиного зошита, а там – яке щастя! – цей рецепт! Мама за ним не пекла – їй завжди ніколи було. А я не втерпіла, і прямо вчора наготувала цілу гору бабусиних фірмових макових пиріжечків, а сьогодні від них лишилося всього купка. Така смакота!
Це надзвичайно смачний сирник, який може стати достойною альтернативою торту. Сподобається навіть тим, хто не дуже любить сир!
Шоу-бізнес
Дочка Фреймут здивувала зовнішнім виглядом усю країну

Злата Мітчелл опублікувала нове фото, на якому позує з насиченим яскравим мейкапом.

Поки Ольга Фреймут зайнята вихованням двох молодших дітей — сина Валерія і дочки Євдокії — її старша дочка Злата стала зовсім самостійною.

Дівчинка бере активну участь в різних творчих проектах, демонтуючи свої таланти. З кожним днем ​​популярність Злати стає все більше, а за її життям в Instagram стежить вже більше 10 тисяч користувачів.

Своїх передплатників дочка Ольги радує знімками, на яких демонструє модні образи з яскравим макіяжем.

Так, днями Злата похвалилася черговим насичений мейкапом. Яскраві тіні, блискітки на щоках і губах — макіяж явно призначався не для повсякденного життя. Втім, куди відправиться Злата з таким мейк, вона не розповіла.

«Це сценічний макіяж, не для кожного дня», — написала Злата, відразу відповівши на можливі запитання своїх передплатників.

Читайте також: АНІ ЛОРАК В КУПАЛЬНИКУ ПРОДЕМОНСТРУВАЛА ВСІ ПЕРЕВАГИ СВОЄЇ ФІГУРИ

Джерело.

Related Post

facebook