fbpx
Шоу-бізнес
Дочка просить повернутися. В неї там друзі: Лобода вперше розповіла, як на війну відреагували діти, та чи повернеться співачка до звичного життя в росії

Дочка просить повернутися. В неї там друзі: Лобода вперше розповіла, як на війну відреагували діти, та чи повернеться співачка до звичного життя в росії.

Світлана Лобода зі сльозами на очах повідомила, що після 24 лютого вона не розуміла, як жити далі. Зірка прийняла рішення вивезти всю свою сім’ю і команду з Росії. Зараз вона туди повертатися не планує.

Про свої плани розповіла в інтерв’ю грузинському журналісту Ное Сулаберідзе.

Позиція зірки

“Я проти того, що творить рос армія і влада, я проти війни. Я вважаю, що люди, які так чинять – це нелюди”, – заявила журналісту співачка.

Виконавиця розповіла, що раніше вона працювала по всьому світу, і в Росії теж, але зараз Україна живе в пeклі, тому про гастролі в РФ не може бути й мови.

Нещодавно Лобода була в рідному Ірпені, вона побачила все своїми очима.

Все про переїзд співачк

Для доньки зірки Євангеліни переїзд з Москви був непростим, адже там залишилися її друзі. Тільда ще маленька і не розуміє, чому в її житті відбулися такі зміни.

“Я дуже багато з нею про це розмовляла. Показувала відео і фотографії, пояснювала, чому ми не можемо залишитися. Вона мене чує, розуміє і підтримує, але їй дуже важко. Вона каже: “Мам, я дуже сумую за своїми друзями”. Але я кажу, що так склалися наші обставини, що повернутися ми не можемо і не повернемося”, – прокоментувала Світлана.

Також співачка розповіла про благодійність і про те, що вона вивезла з України близько 100 сімей за кордон.

Щодо повернення до “сусідів”

“Поки влада буде так себе вести, поки вона буде знищувати все і всіх, я не бачу можливості навіть думати про те, що можу повернутися в Москву і жити в Росії. Це виключено”, – повідомила артистка.

Фото – скріншот з відео