fbpx
життєві історії
Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Щойно оце відсвяткувала 18 років – і вже привела зятя, хоче заміж! Коли вона познайомила з нами того самого «хлопчика» – им виявився наш ровесник, 38-річний дядько! Ми, звичайно, допускаємо, що зі своїм обранцем вона може бути щаслива, але, порахувавши, що через 20 років її чоловікові буде 58, а їй – 38, стає трохи не по собі

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли. Щойно оце відсвяткувала 18 років – і вже привела зятя, хоче заміж! Коли вона познайомила з нами того самого «хлопчика» – им виявився наш ровесник, 38-річний дядько!

Дочка так швидко виросла, що і озирнутися не встигли! Нещодавно відсвяткувала 18 років. На день народження принесла шикарні букети та подарунки, сказала, що від хлопця. Детально про хлопчику ми її не розпитували, та й хіба з підлітків якусь інформацію взагалі можна витягнути?

А вже через кілька місяців після свята дочка сказала, що збирається заміж! Ми з чоловіком, звичайно, пишаємося нашою принцесою і бажаємо їй тільки найкращого, хочемо, щоб вона була щаслива. Але ж не так рано!

І ось дочка привела знайомитися з нами того самого «хлопчика». Ним виявився наш ровесник – 38-річний дядько!

Ми з чоловіком, звичайно, не в захваті.

Це ж очевидно, що вони почали зустрічатися ще до того, як доньці виповнилося 18 років. Що в голові у дорослого чоловіка, якщо він з ще неповнолітньою дівчиною почав відносини?

Відмовляти дочку від заміжжя – погана ідея, адже вона може стати в позу і зробити на супротив, зіпсувавши собі життя.

Ми, звичайно, допускаємо, що зі своїм обранцем вона може бути щаслива, але, порахувавши, що через 20 років її чоловікові буде 58, а їй – 38, стає трохи не по собі. наша дівчнка народить дітей, а вона хоче відразу кілька дітлахів, і хто буде піднімати їх, якщо чоловік на час іх підліткового віку стане пенсіонером?

Чоловік мій дуже злий, це все йому дуже не подобається. Зять Артем йому зовсім не сподобався. І я його розумію!

Я намагалася по-материнськи умовити дочку почекати, перевірити відносини, не поспішати. І з нареченим конфліктували, але він божиться у тому, що у нього почуття до нашої дочки.

Вже і заяву на нього подати думали, але це ж скандал, плюс дочка може від нас відвернутися. Допоможіть, будь ласка, порадою, як відвадити цього чоловіка від нашої дитини і перешкодити дочці зробити помилку?

Просто не знаю, що й робити, а прийняти такий її вибір ми не можемо!

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page