fbpx

Дочка Заворотнюк Анна влаштувала відпустку на Таїланді, промовчавши про війну в Україні: “Навіть не думала”

Донька актриси, показала росіянам, як відпочиває у Таїланді та не поспішає повертатися в росію.

Заворотнюк похизувалася кадрами з сонячного узбережжя, перед росіянами, яким залишається лише подивитися на розкоші, і навіть не мріяти потрапити в цивілізований світ. Наразі користувачі інстаграм зайняті лише тим, що вчаться використовувати VPN, для того, щоб хоч якось підглядати за “остогидлим західним світом”.

Цього разу Заворотнюк вирішила добити своїх підписників та показати де вона взмозі відпочити. Два тижні назад, вона жалілася, що застрягла та не може виїхати з Таїланду, де відпочивала.

“Навіть не думала, що мені настільки сподобається Тайланд! Просто приголомшливе місце, неймовірний океан, теплий, хвиль майже немає. Потрібно лише правильно вибрати бухту. Ми були поруч із пляжем Най Харн на Пхукеті, тайці шалено привітний народ, а їжа – я фанат тайської їжі, shrimp pad see ew, обов’язково спробуйте”, – подразнила Заворотнюк своїх фанатів.

Зрозуміло, що про відпочинок за кордоном росіяни зможуть тільки мріяти.

Переглядаючи стрічку молодої Заворотнюк, ніхто не й не здогадається, що її країна напала на сусідню, складається враження що все цілком нормально, але подекуди трапляються розпачливі вигуки та хвилювання, намагання перелаштуватися у телеграм-пабліках, яке ні до чого не призводить.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page