fbpx
Цікаве
Договір з “сусідами-загарбниками” вже підписаний! Сума величезна!: одна з кращих тарологинь України по картах Таро дала відповідь на запитання, скільки дронів-камікадзе є на озброєнні у РФ

Договір “сусідами-загарбниками” вже підписаний! Сума величезна!: одна з кращих тарологинь України по картах Таро дала відповідь на запитання, скільки дронів-камікадзе є на озброєнні у РФ

Сьогодні кожен українець хоче дізнатися якомога більше про дони-камікадзе, які знищують життя, будинки  та міста нашої рідної Батьківщини.

Саме тому відома Українська астрологиня Людмила Хомутовська поділилася своїм новим баченням щодо важкої ситуації в Україні. Спеціалістка наголосила, наскільки сильною є загроза від дронів-камікадзе, які відносно недавно з’явилися в руках російських солдатів.

Своїм новим баченням жінка поділилася в інтерв’ю програмі Слави Дьоміна. Хомутовська відразу ж сказала, що про точну кількість цих дронів сказати буде не легко. Однак експерт-езотерик зазначила, що вони літатимуть ще тривалий час.

“Я вам не скажу точну кількість, тому що в таро немає такого алгоритму. Але я можу сказати багато чи мало. Карти кажуть, що достатньо. Тому що десь поповнилися ще запаси”, – сказала Людмила.

Тарологиня також повідомила, що “сусідів-загарбників” ще будуть нашпиговувати цими дронами, оскільки був підписаний договір на величезну суму грошей. Однак це хід війни не змінить і українці будуть святкувати свою Перемогу!

“Іран ще Росії надасть зброю. Там є певний договір. Вони отримали величезні гроші”, – наголосила Людмила Хомутовська після розкладу карт з цим питанням.

тримаймося! Ми українці! Сильні, і непереможні!

Слава Богу! Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото – скріншот з відео