fbpx
життєві історії
Доля Василя та Тамари була чимось схожою. Вони обидвоє вже давно втратили свої половинки, а Боженька так і не нагородив їх дітьми. Коли вони вже не могли самі себе обслуговувати, далекі родичі влаштували їх до будинку пристарілих. Того дня вони сиділи за столиком, і дивилися один на одного. – Тамаро, а виходь за мене заміж? – Жінка, подумавши декілька хвилин, відповіла згодою. Наступного ранку, Василь, не дочекавшись сніданку, зателефонував Тамарі

Доля Василя та Тамари була чимось схожою. Вони обидвоє вже давно втратили свої половинки, а Боженька так і не нагородив їх дітьми. Коли вони вже не могли самі себе обслуговувати, далекі родичі влаштували їх до будинку пристарілих. Того дня вони сиділи за столиком, і дивилися один на одного. – Тамаро, а виходь за мене заміж? – Жінка, подумавши декілька хвилин, відповіла згодою. Наступного ранку, Василь, не дочекавшись сніданку, зателефонував Тамарі.

Василь і Тамара жили в будинку для літніх людей. Вони обидвоє втратили свої половинки.

Одного разу старенькі сиділи на вечері один навпроти одного, і Василь постійно кидав на свою подругу захоплені погляди. Нарешті, набравшись сміливості, чоловік запитав:

– Тамаро, ти вийдеш за мене?

Після декількох секунд ретельних роздумів жінка відповіла:

– Так. Так, я згодна!

Їх приємне спілкування продовжилося після вечері, а потім вони пішли в свої кімнати спати. Наступного ранку Василь прокинувся сильно стривоженим.

Вона сказала “так” чи “ні”? Він не міг цього пригадати. Як не старався, нічого не виходило. Настільки пам’ять стала слабкою.

Охоплений хвилюванням, Василь не став чекати, коли покличуть на сніданок. Він підійшов до телефону і набрав Тамару.

Спершу він пояснив їй, що у нього є трохи проблеми з пам’яттю, потім сказав, що вчорашній вечір був просто чудовим, і тільки потім, набравшись сміливості, запитав:

– А коли я запропонував тобі вийти за мене, ти сказала “так” чи “ні”?

– Так! Я сказала “так”. І я була така рада почути це!

Василь полегшено видихнув. А Тамара продовжила:

– А ще я дуже рада, що ти сьогодні мені зателефонував, тому що я ніяк не могла згадати, хто саме зробив мені пропозицію.

Здається, ці молоді душею люди просто створені один для одного!

Що скажете?

Нехай у вашому житті завжди все буде добре!

Фото ілюстративне – спеціально для ibilingua

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page