fbpx
Суспільство
Доля віддячила нам з чоловіком

Мені було 20, ми з моїм чоловіком і маленьким сином в колясці ввечері гуляли по парку, спілкувалися про всякому різному і тут почули жіночий крик.

Чоловік, не довго думаючи, помчав в ту сторону, я слідом за ним. На стежці кричала притиснута до дерева дівчина, а поруч двоє мужиків – один виривав у дівчини сумку, а другий тримав її за горло і руками ліз під плаття.

Чоловік з нальоту вдарив у бік того, який тримав дівчинку, той зойкнув і осів.

Другий від несподіванки випустив сумку і відразу отримав в щелепу. Упав, а чоловік тим часом підскочив до першого і ще раз саднув його по голові.

Загалом обидва мужичка валялися тепер на траві, чоловік прикрив дівчину спиною і приготувався до подальшої бійки. Але бійки не було. Другий очуняв, закричав:

– Все, мужик, все! – вчепилися першого і потягнув його подалі.

Читайте також: — Я ВСЮ КРАСУ ВІДДАЛА СТАРШІЙ ДІВЧИНЦІ, А НА МОЛОДШУ ПОДИВІТЬСЯ: ЗВІРЯ-ЗВІРЯМ

Ми підхопилися в дівчинці, почали її заспокоювати, я звернула увагу, що вона вaгiтна – живіт вже такий пристойний був.

Загалом посадили ми її на лавку, дали води, привели до тями, довели додому. Вона нас дуже дякувала. Десь через тиждень вона з чоловіком зустріла нас в тому ж парку.

Її чоловік підійшов, потиснув руку моєму, сердечно подякував за порятунок дружини, запросив в гості, сказав – якщо що буде потрібно, телефонуй, дав свій номер телефону.

Ми їх пропозицією не скористалися, тому що незабаром переїхали в інший район і якось взагалі все закрутилося і забулося.

Минуло 23 роки, у нас виріс син, почав зустрічатися з дівчиною – мила, вихована, симпатична. Вона нам дуже подобалася, ми частенько, жартома, терзали сина, коли ж будемо знайомитися з її батьками – пора б і весілля гуляти, таку дівчину упускати не можна.

І тут трапилося нещастя – моєму чоловікові стало погано з серцем, відвезли в лікарню, діагноз – хронічна серцева недостатність, потрібна пересадка серця і багато грошей на oпepaцію.

Те, що було у нас на той час, не вистачало, почали збирати по родичах і тут прийшов син, каже розповів своїй дівчині про наше горе, у неї батьки заможні, запропонували допомогу.

Я тоді ще подумала – який страшний привід для знайомства. І ось батьки дівчини прийшли в лікарню до мого чоловіка – провідати і поспілкуватися заодно.

Сказати чесно – я їх не впізнала, а ось вони впізнали мене і мого чоловіка відразу, хоча минуло стільки років.

Як тільки вони зайшли в палату, зупинилися, переглянулися, вона заплакала, а він підійшов, потиснув моєму чоловікові руку і, повернувшись до мене, сказав – Ми дамо грошей стільки, скільки потрібно.

Ви вже здогадалися, що це була та сама, врятована нами дівчина і її чоловік. Ми були в такому шоці, що не передати словами. Люди стільки років пам’ятали нас, та ще й діти наші зібралися зв’язати свої долі.

Неймовірно, але буває і таке. Чоловікові моєму зробили операцію, зараз він йде на поправку, скоро в нашій родині весілля, а ми, крім прекрасної невістки, знайшли ще й чудових друзів.

Джерело.

Related Post