fbpx

Донька живе неподалік мене, в сусідньому районі. Два невдалі шлюби, проблеми з роботою і зараз незаміжня, самотня мати

Знайома ситуація, з якою так чи інакше мали справу багато людей похилого віку. Ось так і я бабуся 76 років на власному досвіді дізналася про корисливі цілі своєї доньки.

У мене двоє дітей, старший син 46 років та донька 40 років. Все було відносно благополучно, син у мене працює в сусідньому регіоні, там же із сім’єю, облаштувався потихеньку.

Донька живе неподалік мене, в сусідньому районі. Два невдалі шлюби, проблеми з роботою і зараз незаміжня, самотня мати.

Так, як я вдова, то донька часто до мене приходила, ми з нею спілкувалися, і на ринок разом ходили з нею за продуктами, майже завжди після її останнього розлучення святкували Новий рік разом, довіряли один одному.

Відповідно я їй теж чим могла допомагала, і з онуком посидіти і пенсією все було добре до однієї події.

Подзвонив мені якось надвечір син Володька, і повідомив — Мамо ти скоро будеш знову бабусею, і в тебе буде онука — радісно мені повідомив Володя.

Я дуже була рада, навіть вирішила знову починати в’язати різний одяг, раніше я була дуже захоплена в’язанням, як суглоби почали боліти на руках припинила.

Читайте також: Я не хотіла, щоб наша дочка, чого потребувала і тому ми з чоловіком намагалися її балувати. Купували гарні та дорогі речі, іграшки, ляльки. Чоловікові особливо подобалося давати дочці те, чого він сам був позбавлений у своєму дитинстві

Але тут такий привід і навіть друге дихання відкрилося.

Вирішила зателефонуйте Насті, дочці своїй, сходити зі мною разом на ринок купити пряжі, ниток та різних блискавок для майбутнього одягу. Реакція її мені не сподобалася.

Вона трохи різко відреагувала на те, що я сказала, що хочу знову в’язати, а вже після того як дізналася для когось просто послалася на зайнятість, і повісила трубку.

Сама для себе дивна поведінка дочки я для себе пояснила проблемами в особистому житті та в роботі, все одно я не можу на неї ображатись, він моя дочка, і я її люблю.

Але час показав, що ці почуття не взаємні, коли я вирішила залишити свою квартиру внучці (написала дарчу), вона якимось чином про це дізналася і того ж вечора до мене прийшла з докором у тому, що я для сина роблю все, а вона зовсім одна, і я їй навіть не допомагаю.

Я їй намагалася пояснити, що їй хотіла свій будинок у селі віддати, що в неї одна дитина, а у Вови вже третя, йому зараз важче матеріально.

Але загального розуміння ми не досягли, місяця 4 вона не дзвонить, не приходить, на мої телефонні дзвінки не відповідає.

Я напевно не права в чому, то але себе вона показала, як жадібна людина, мені здається, вона і приходила і спілкувалася зі мною заради квартири. Як мамі мені дуже від цього гірко та прикро.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page