fbpx
життєві історії
Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя

Ми з чоловіком прожили більше десяти років. За цей час у нас народилася дочка. Було дуже важко і прикро, коли наша сім’я розпалася. Зараз я його не звинувачую – він чесно зізнався, що більше не хоче бути зі мною. За матеріалами

Доньку колишній чоловік не кинув, трудився на двох роботах, щоб поставити її на ноги. Згодом він отримав підвищення і сам став жити непогано.

З чуток я знала, що у нього часто змінювалися жінки. Звичайно, мене це зачіпало, адже я все ще його любила і звинувачувала себе за те, що втратила. Але так не могло тривати довго. У мене мало бути своє життя.

Я змінила роботу, стала відвідувати спортзал, зайнялася своїм здоров’ям і, як підсумок, серйозно змінилася в кращу сторону.

Поступово робота і турбота про дочку відвернули мене від думок про чоловіка. Я перестала вважати його своїм і відпустила назавжди. І після цього ми стали з ним добрими друзями, у яких є спільна дочка. У моєму житті серйозних відносин з чоловіками не було, мені цього не хотілося, я жила самостійно, собі на втіху.

Якось раз ми з донькою вирушили на канікули до Індії. Провели там два приголомшливі тижні, а коли повернулися, дізналися, що сталося стрaшне. Колишній чоловік потрапив в авapію і серйозно поcтрaждав.

Ми з донькою тут же відправилися до нього, виходжували, як могли. Незабаром він одужав і встав на ноги, але йому було важко пересуватися самостійно.

Читайте також:-Я ВСІМ ЗАВАЖАЮ. ТИ ТІЛЬКИ НЕ ВІДДАВАЙ МЕНЕ В ІНТЕРНАТ, НЕ ДАВАЙ, БАБУСЮ, МИЛЕНЬКА, Я ТЕБЕ БЛАГАЮ. МАМА НЕ БЕРЕ, І ТАТО НЕ ХОЧЕ, А ТОБІ В ЛІКАРНЮ ТРЕБА, Я Ж ЧУВ, ТИ МАМІ ГОВОРИЛА, ПИТАЛА, КУДИ МЕНЕ ДІТИ? МОЖЕ МЕНІ КРАЩЕ ПІТИ НА НЕБЕСА ДО АНГЕЛИКІВ, БАБУСЮ?

Він потребував допомоги, та я не могла бачити його в такому стані. Я нахапала кредитів, возила його по клініках, купувала купу лiків. У підсумку ми змогли домогтися гарних результатів: поміняли коляску, на тростину. Прийшов час кожному з нас повернутися в свою реальність.

Я знову пішла з головою в роботу, щоб остудити ці почуття. Але от якось раз, прийшовши на роботу, я виявила на своєму місці величезний букет квітів.

Там була записка: «Виходь за мене. Знову.»

Фото ілюстративне, з відкритих джерел

Related Post

facebook