fbpx

Доплата 2000 гривень: хто з пенсіонерів може розраховувати на кошти

Деякі категорії пенсіонерів будуть отримувати фінансову допомогу у розмірі 2000 гривень на місяць. Розповідаємо, кому можна розраховувати на виплати і чи вплинуть вони на розмір пенсії.

Пенсіонери, які тимчасово переселилися з регіонів ведення бойових дій до інших міст та сіл України, будуть отримувати щомісячну фінансову допомогу у розмірі 2000 гривень.

Водночас, як повідомляє “Пенсійний кур’єр” в своєму Telegram-каналі, ця доплата жодним чином не вплине на розмір отримуваної пенсії.

Що робити пенсіонеру, щоб отримати 2000 гривень доплати?

Порядок отримання доплати до пенсії такий:

1. Стати на облік внутрішньо переміщених осіб – для цього потрібно особисто подати заяву до органів соціального захисту, ЦНАПу чи уповноваженої особи у місці фактичного перебування.

2. Отримати довідку про взяття на облік ВПО.

3. Особисто подати заяву на отримання допомоги в розмірі 2000 гривень до пенсії до органів соціального захисту, ЦНАПу чи уповноваженої особи у місці фактичного перебування.

Виплати будуть приходити щомісяця на банківський рахунок, зазначений у заяві.

Нагадаємо, що пенсіонери-переселенці, які раніше отримували виплати в “Укрпошті”, можуть переоформити виплати пенсії на банківський рахунок. Для цього потрібно:

  • зателефонувати на гарячу лінію “Укрпошти” (0-800-300-545);
  • відкрити банківський рахунок
  • особисто звернутися до найближчого відділення Пенсійного фонду України.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page