fbpx
Шоу-бізнес
Дорн відповів, де перебуває його дружина з дітьми і що він думає про Дудю і Собчак

Український співак Іван Дорн поділився, де перебуває його родина під час повномасштабної війни в Україні.

Так, дружина Анастасія з донькою Василісою та сином Іваном виїхали до Франції. Батьки виконавця, який раніше розповів, за якої умови знову поїде до Москви, були в Іспанії, але вже повернулися до України.

Про це він розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Крім того, музикант поділився, що спілкується з двоюрідними братами з Росії. А от дядьки та тітки не виходили на зв’язок з ним. Дорн також розповів, що один із двоюрідних братів виїхав з РФ.

“Нині він у Туреччині. Кожного разу, коли він намагається пояснити своїм батькам, що відбувається насправді, вони приводять аргументи, що дивляться телевізор і все знають. Мені здається, що коли Путін піде і вони швидко забудуть, що коїлося під час його влади і почнуть жити новим обманом. Це надто адаптивні люди”, — поділився Іван Дорн.

Також знаменитість відповів, що думає про журналістів Юрія Дудя та Ксенію Собчак.

“Я не вважаю Дудю…. Я не можу казати це зі 100% упевненістю. Проте, мені здається, що він хоче, щоб Росія була нормальною країною. Все робить для того, мені здається, всі інтерв’ю, ті контексти, все свідчить про те, що він все ж таки не за них. Зараз він у Європі й там уся його сім’я. А про Собчак не знаю”, — сказав Дорн.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.