fbpx
життєві історії
Дорогі жінки, можливо, ви дасте мені слушну пораду і підкажете, як вплинути на дружину і вмовити її забрати до нас мою донечку. Я люблю Сніжану, але не можу бути щасливим, коли недобре моїй дитині

Справа в тому, що з першою дружиною я розлучився 4 роки тому. Син згідно з рішенням суду залишився зі мною, зараз йому 16 років, а дочка Злата – з колишньою дружиною, їй на даний час 8 років. Жувуть вони у квартирі, яку ми з першою дружиною свого часу брали в іпотеку, плюс вона вклала туди материнський капітал. Я і син кілька років жили у моїх батьків.

Ще коли синові було 12 років, я записав його в секцію боксу і там познайомився з жінкою, її двоє синів-близнят займалися з моїм сином. Як батьки вихованців, ми їздили з дітьми на змагання, наші діти дружили.

Стали спілкуватися зі Сніжаною ближче, як друзі спочатку, і я сам не помітив, коли закохався. Перевів сина в клас, де навчалися її діти.

Два роки тому я зізнався Сніжані в коханні. Діти наші після 9 класу ступили навчатися до коледжу, ми переїхали в місто, тому що у нас в селищі крім шкіл немає навчальних закладів.

Стали жити в квартирі Сніжани, за яку вона, продавши квартиру в тому смт, розрахувалася з іпотекою.

Я влаштувався на вахтовий метод роботи водієм: два місяці на роботі, місяць вдома. Дружина влаштувалася ріелтором, доглядала за трьома хлопцями.

Так минув рік. Додому з вахти я летів на крилах, знав, що чекають, дружина завжди готувала якийсь сюрприз, балувала. Єдине, що я завжди дуже нудьгував по доньці, душа була на місці. Мама говорила мені багато разів, що колишня дружина практично не займається нею. Іде, залишає саму вдома, в квартирі безлад, їсти не приготовлено, уроки не допомагає робити, ходять туди всі, кому не лінь, влаштовубть гулянки і посиденьки. Дочка в школі скотилася у навчанні, не встигає. Мама моя працює, по можливості допомагає Златі, але повністюопікатися нею не може.

Я намагався поговорити з колишньою, але нічого це не дало, тільки пересварилися.

Поговорив зі Сніжаною, щоб забрати до нас дочку, але вона категорично проти. а я так хочу. щоб Златка була зі мною!

Сніжану теж можна зрозуміти, мене немає вдома два місяці, мого сина виховує, живемо в її двокімнатній квартирі, вона працює до 8-ї, а то і до 9-ї вечора. Втомлюється, ще вдома приготувати на трьох мужиків.

Заробляє вона непогано, плюс батько на двох дітей непогані аліменти надсилає. Хлопці вчаться, займаються боксом і в футбол ходять грати, як на них восьмирічну дівчинку залишити?

А колишня дружина тим часом за іпотеку і комунальні не платить, на роботу виконавчий лист прийшов.

Моя мама вимагає, щоб я все жзабрав доньку до себе, та і я цього бажаю. Як бути? Знімати квартиру з сином і дочкою тут дорого, ми не потягнемо. Їхати назад – синові доведеться покинути навчання. Та й Сніжана не повернеться в селище, а я не хочу її втрачати, люблю.

Можливо, ви дасте мені слушну пораду і підкажете, як вплинути на дружину і вмовити її забрати до нас мою донечку. Я люблю Сніжану, але не можу бути щасливим, коли недобре моїй дитині!

Автор: Євген

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook