fbpx

Довгий час я підозрювала, що щось не так. Може, спрацювало шосте чуття – те, що розвинене лише у жінок, що у Василя хтось з’явився на стороні. І хоча я цього не хотіла, я таки була права. Та незважаючи на нову любов, Василь не спішив переїжджати з нашого будинку. І лише коли я почала шукати окреме житло, оскільки від перебування з цією людиною під одним дахом, мене нудило, він наважився на розмову, яка мене спантеличила

Як на мене, немає такого поняття, як ідеальне розлучення, особливо якщо ви разом дуже довго і знаєте один одного, як свої п’ять пальців. В мене дуже схожий випадок. Коли мій чоловік попросив розлучення, я погодилася. Але я навіть не підозрювала, як все обернеться.

Ми з Василем одружені майже п’ятнадцять років. Дітей Боженька нам не дав. Ми жили всі ці роки лише один для одного.

Цього достатньо, щоб добре пізнати один одного. Але, як буває навіть у найкращих шлюбах, рано чи пізно настає криза.

Наша до нас приступила пів року тому. Довгий час я підозрювала, що щось не так. Може, спрацювало моє шосте чуття – те, що розвинене лише у жінок і яке вловлює дрібні нюанси в поведінці чоловіка, які зазвичай свідчать про те, що у чоловіка хтось з’явився на стороні.

І хоча я цього не хотіла, я таки була права.

Пів року тому до мене прийшов Василь і сказав, що в нього є інша жінка.

– Ми познайомилися на роботі, і вона мені дуже подобається. Я хотів би почати з нею нове життя, – зізнався мені чоловік.

Незважаючи на те, що мені подобається Василь і те, що у нього є інша жінка, я сказала собі, що не стану на його шляху.

Якщо між двома людьми стає третя особа, один з них повинен піти. Тому я погодилася на розлучення і вважала наш шлюб закритим.

Проте Василь не хотів виїжджати з нашого дому. Він завжди знаходив якесь виправдання, чому він все ще повинен побути тут зі мною. У нас були окремі спальні та фактично окреме життя, ми були абсолютно чужими людьми, які просто жили під одним дахом.

Але я хотіла якомога швидше закінчити з цією тимчасовою домовленістю. Мені більше не подобалося жити з тим чоловіком.

Ми ніби й не були чоловіком і дружиною, але в той же час по документах ми ще сім’я.

Коли я кілька разів переконувала Василя, що хочу довести розлучення до його фіналу, він завжди казав мені, що поспішати нема чого.

Я була у відчаї, це наше співіснування мене знесилювало, і я нарешті захотіла переїхати.

Але як тільки я хотіла це зробити і почала шукати собі житло, мій чоловік сильно змінився. Василь ні з того ні з сього почав підбивати до мене “клинки”.

Він почав готувати щось смачненьке, приносити через день букети квітів і, здавалося, користувався кожною нагодою, щоб створити для нас обох романтичний настрій.

А потім він таки наважився і сказав: “Я хотів би почати з тобою все з початку”, – прямо випалив мені Василь, коли я після важкого робочого дня сиділа на кухні і пила чай.

І все б нічого, але ця людина мені більше не цікава. Швидше за все, нова “кохана” його покинула, і тепер він не знає, що робити, і тому хоче повернути все, як було.

Як мені дати йому зрозуміти, що двічі в одну річку не ввійдеш?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Запрошуємо вас підписатися на “Наш канал на Youtube

You cannot copy content of this page