fbpx

Дружина Анатолія Анатоліча Юлія захистила чоловіка, на якого обрушився шквал хейту за те, що ведучий сидить біля спідніці дружини у Франції: “Засмучена коментарями людей, які незадоволені, що ми поїхали всією сім’єю. Ніби ми спеціально народжували трьох діток під війну”

Дружина Анатолія Анатоліча захистила чоловіка, на якого обрушився шквал хейту за те, що ведучий сидить біля спідніці дружини у Франції.

“Ніби ми спеціально народжували трьох під війну” – Юлія Бойко.

Дружина Анатолія Анатоліча відповіла хейтерам, які засудили від’їзд ведучого за кордон.

Дружина українського ведучого Анатолія Анатоліча, бізнес-вумен Юлія Бойко 30 березня у Instagram відповіла хейтерам, які засудили від’їзд її чоловіка – багатодітного батька – за кордон разом із сім’єю.

“Засмучена коментарями людей, які незадоволені, що ми поїхали всією сім’єю. Найцікавіше, що на сторінці чоловіка майже велика частина – фейкові сторінки з 10 передплатниками, які спеціально розпалюють ненависть, а наші підтримують це зло. Коментують. Лайкають. Засмучена, – написала вона. – Самій з дітьми і трьома бабусями поїхати було просто нереально і дуже непросто. Блокпости. Перевірки. Догляди речей. А якщо щось з колесом на дорозі? А їхати 1000 км за кермом, не зупиняючись?А в цей час восьмимісячний малюк то спати, то переодягти, то заспокоїти. Начебто ми спеціально народжували трьох під війну, щоб виїхати. Виїхав через дітей”.

Юлія Бойко також розповіла про життя дітей у Франції.

“Ось уже кілька днів тішуся дітям. Вони ходять до школи. Їхнє життя нормалізувалася”, – написала вона.

Дружина ведучого зізналася, що вона кілька днів не змінювала одяг.

“Ходжу в худорі. У мене їх три. Волосся давно не розпускала. Нігті відросли, але я їх не зрізаю. Рахую за ними дні війни”, – повідомила вона.

Нагадаємо, Анатолій Анатоліч та Юлія Бойко одружилися у 2010 році. Дружина ведучого – засновниця продюсерської компанії Yula Company та школи комунікацій PRaktika. Пара виховує двох дочок – Алісу (2011) та Лоліту (2013). А 20 липня 2021 року у них народився син Ніл.

25 березня ведучий повідомив, що разом із сім’єю переїхав до Франції.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page