fbpx

Дружина Андрія Макаревича, ізраїльська бізнес-вумен українського походження Ейнат Кляйн, яка зараз чекає дитину, розповіла, як евакуувала батьків з Києва: «Ми провели тиждень у непритомності і жахливих нервах»

Дружина Андрія Макаревича, яка чекає дитину, розповіла, як евакуувала батьків з Києва:

“Ми провели тиждень у непритомності та жахливих нервах”.

Дружина російського музиканта Андрія Макаревича, ізраїльська бізнес-вумен українського походження Ейнат Кляйн, яка чекає на дитину, розповіла у коментарі програмі “Сніданок.Онлайн”, що її батьки перетнули три кордони, евакуюючись з Києва до Ізраїлю.

Батьки Кляйн вирішили евакуюватися після того, як до будинку неподалік них прилетів снаряд. Вона наголосила, що батьки до останнього не вірили у повномасштабну війну рф проти України.

“Мої батьки, як і Андрій, були впевнені, що такого бути не може. Ситуація справді якась фантасмагорична. Ніхто не міг її передбачити. Тому вони їхали пізніше, коли вже були військові дії у Києві. За допомогою єврейських (ізраїльських) рятувальних місій та організацій, які дуже допомогли нам, – розповіла дружина музиканта.

Вона наголосила, що евакуація проходила у напрузі.

“Це було страшенно нервозно і тривожно. Ми провели тиждень у непритомності та жахливих нервах, але все вийшло”, – зізналася вона.

Кляйн – четверта дружина Андрія Макаревича, музиканта і російського опозіціонера. Вони одружилися у грудні 2019 року. Пара познайомилася, коли співак шукав екскурсовода Ефіопією. Музиканту Кляйн порекомендували як кращого екскурсовода цією країною. Дружина Макаревича виросла у Києві.

Вона закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, після чого поїхала до Ізраїлю.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page