fbpx
життєві історії
Дружина не стала ділити дитини з чоловіком, а запропонувала йому взяти турботи про сина на себе

Сім’я Дар’ї та Романа тріщала по швах. Любов на початку сімейного шляху горіла, потім жевріла, а зараз і зовсім згасла, залита піною нещадного і рутинного побуту.

Даша майже відразу завагітніла і це було саме чудове час в її житті.

Вона неспішно прогулювалася з чоловіком в осінньому парку, вони разом купували коляску, ліжечко, милі маленькі дрібнички із зображенням зайчиків, ведмедиків і кошенят.

Після появи Арсенчика в їхній родині почалися перші сварки і прикрі непорозуміння. Романа дратувала замотана дружина з незмінним хвостиком на голові, Даша злилася на чоловіка, що приходить з роботи пізно і не поспішає займатися постійно плачучим сином.

Рома став зустрічатися зі своїми неодруженими друзями, нерідко ночував у своїх батьків, роль молодого батька давалася йому непросто.

Даша сильно дратувалася і з гіркотою розуміла, що не хоче більше триматися за цю сім’ю. У запалі однієї зі сварок дівчина запропонувала розлучитися.

– Давай розлучимося! – закричав розлючений Рома.

– Сина я у тебе відсуджу!

– А я не проти! Нехай живе у тата! – кричала у відповідь раскрасневшаяся Дарина.

– Дитина буде жити зі мною! – кричавши не почувши її чоловік.

– Я не буду проти цього, – вже спокійно сказала йому дружина і Рома здивовано на неї дивився. Обличчя його витягнулося немов диня.

Такої відповіді він від неї не очікував. З досвіду своїх друзів і знайомих він знав, що для матері найбільшим страхом стає розлука з дитиною і не був готовий до такої відповіді.

– Арсенчика, зараз в сад треба оформляти, доробити щеплення, пройти лікарів, – злорадно сказала Даша чоловікові. Реальність поступово накривала Рому.

Соплі, прогулянки, зуби, лікарі, ортопедичне взуття і походи в перукарню жваво постали перед його поглядом, змусивши жахнутися об’ємом турбот і витрачених нервів.

– Дашунь, може я за вином зганяю? – вніс несподівану пропозицію передумав розлучатися хлопець.

– Давай. І тортик захопи! – підтримала його ініціативу розвеселишся дружина.

Рома і Даша в результаті розлучилися. Але мирно, без скандалів, Рома часто приходить до сину, гуляє з ним. Даша зі свого боку не перешкоджає їх зустрічам і рада що залишилася з колишнім чоловіком в приятельських стосунках.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

facebook