fbpx

Дружина Романа Сасанича відповіла на найзатребуваніше питання шанувальників про розлучення: “Я знаю, що ми винні обидва в тому, що зараз сталося”

Дружина Романа Сасанича відповіла на найзатребуваніше питання шанувальників про розлучення: “Я знаю, що ми винні обидва в тому, що зараз сталося”

Напередодні дружина Романа Сасанчина заявила, що вони зі співаком більше не сім’я. Повідомлення 24-річної Іванни шанувальники розцінили як оголошення про розлучення та закидали її директ питаннями. Молода мати вирішила дати роз’яснення.

Дівчина записала кілька розмовних “сторіз”, у яких пояснила свої гучні слова. Дружина 20-річного переможця “Голосу країни” розповіла, що вони переживають серйозний сімейний конфлікт, але, як і раніше, чоловік і дружина.

“Ні, ми з Ромою не розлучилися, – зізналася Іванна. – У нас зараз реально серйозний конфлікт. Я сподіваюся, що це можливо виправити. Я молюся Богу. Я знаю, що ми заради нашої дитини зможемо переступити через усе, що є зараз. І ми впораємося із цим”.

Дівчина додала, що незважаючи на коментарі хейтерів, які чекають на їхнє розлучення, вона сподівається на те, що вони з чоловіком зможуть зберегти сім’ю.

“Я сподіваюся тільки на краще. Я знаю, що ми винні обидва в тому, що зараз сталося. У нас дуже складний період. Я сподіваюся, що ми його переростемо і з усім упораємося. І для себе я вирішила, що шукатиму психолога і копатиму у собі, що я роблю не так. Сподіваюся, Рома це теж зробить”, – наголосила вона.

Роман та Іванна одружилися у грудні 2021 року, того ж місяця вони стали батьками дочки Елізабет. Наприкінці січня пара хрестила дівчинку, а невдовзі після цього змушена була розійтися через війну. Молода мама з дитиною поїхали до Польщі, а юний батько залишився на Тернопільщині.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page