fbpx

Дружина Степана знає, що в нього є я, але не тільки не забороняє, але й по-своєму це підтримує. Ця дивна ситуація почалася десять років тому. Я була розлучена і сама виховувала сина-підлітка. Коли він поїхав на навчання за кордон, ми сміло зі Степаном могли жити разом, але він розлучатися не спішив. Його дружина закриває на це очі, оскільки не хоче бути на старість одна, а тут і будинок, і онуки, і сорок років разом

Чоловіки, у яких є інша жінка на стороні, постійно бояться бути викриті дружинами. Вони мотаються туди-сюди, поки правда не викриється. Але в моєму випадку справа не в цьому.

Дружина мого партнера, назвемо його так, знає, що я є, і не тільки не забороняє, але й по-своєму це підтримує. Ця дивна (хоча для нас це вже природна) ситуація почалася десять років тому. Я була розлучена і сама виховувала сина-підлітка. Я часто думала, що поки він виросте, я вже нікому не потрібна.

Бо я була впевнена, що мій син нікого, крім батька, в дім не пустить.

Він так і не зміг пережити те, що ми з його батьком розлучилися, довго звинувачував мене в тому. Однак у мене була для цього вагома причина, яку він, звичайно, зрозумів пізніше. Але він так і продовжив підтримувати свого батька, він терпіти не міг, коли поруч зі мною стояв якийсь чоловік.

Ось чому це прийшло до мене, коли я познайомилася з чоловіком, у якого була сім’я, і ​​я не повинна була або навіть не могла переїжджати до нього і бути разом публічно.

Ми зі Степаном познайомилися випадково, і з першого погляду закохалися. Ми багато гуляли, розмовляли, але ввечері всі повернулися до своїх домівок, до своїх родин. Минули роки, син поїхав вчитися за кордон, а потім застряг там працювати. Він став крутим, успішним, розумним чоловіком, яким я пишаюся.

Сьогодні я навіть могла б жити зі Степаном, але він не хоче розлучатися з дружиною, і я це приймаю.

Дружина Степана про нас знає, але каже, що не проти, якщо ми разом. Не хоче бути на старість одна, а тут і будинок, і онуки, і сорок років разом, і коло друзів. Вона не хоче все це руйнувати, тому приймає наші стосунки, що, на мою думку, лише допомагає Степану залишатися вдома.

На даний час у нас немає такого великого кохання, але ми любимо одне одного і нам добре разом. Навіть якщо ми не часто бачимося.

Читайте також: Ввечері, коли тато вже заснув, я зазирнула в його смартфон. Це було для мене величезне розчарування. Проаналізувавши недавню розмову з мамою я зрозуміла, що вона все знає. Як з таким можна жити, мені в голові не вкладається. Тато з мого ідеалу впав на дно

Іноді мені спадає на думку: добре було б мати справжнього супутника, якого мені не потрібно ні з ким ділити. Але по правді кажучи, підходящих кандидатів навколо мене немає. А ті, хто цього бажають, усі зайняті чи віддані холостяки. Тому я залишаюся зі своїм коханим, але одруженим чоловіком.

Ось така моя життєва дорога. Не засуджуйте строго!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page