fbpx

Ввечері, коли тато вже заснув, я зазирнула в його смартфон. Це було для мене величезне розчарування. Проаналізувавши недавню розмову з мамою я зрозуміла, що вона все знає. Як з таким можна жити, мені в голові не вкладається. Тато з мого ідеалу впав на дно

Ввечері, коли тато вже заснув, я зазирнула в його смартфон. Це було для мене величезне розчарування. Проаналізувавши недавню розмову з мамою я зрозуміла, що вона все знає. Як з таким можна жити, мені в голові не вкладається. Тато з мого ідеалу впав на дно.

Я насправді пишу цього листа своїй мамі, яка часто перечитує історії з життя. Тільки так я можу дати їй знати, що вона не помилилася: батько ходить наліво…

Коли я була маленькою дівчинкою, то тато був для мене всім. Я його дуже любила і з нетерпінням чекала, коли він повернеться з роботи додому . Звичайно, я також любила і маму, але у мене був дуже міцний зв’язок саме з батьком.

Він мене теж обожнював, балував, буквально здмухував з мене пилинки. Але зараз, у 20 років, я дізналася таке, що зруйнувало мій світ.

Ми були дуже близькі приблизно до підліткового віку, але коли в моє життя прийшло перше кохання, а з ним і перше розчарування, я почала дивитися на свого батька по-іншому. Деякий час я намагалася переконати себе, що він точно не такий, як інші чоловіки.

Але потім я зрозуміла: моя безмежно добродушна мама таїть у глибині душі велике розчарування. Коли вона намагалася мене втішити під час мого першого, більш серйозного розбитого серця, я була вже дорослою дівчиною.

Вона, як жінка, розповіла своїй дочці, що невірні чоловіки, на жаль, бувають навіть у шлюбі. Але є й хороші чоловіки, які люблять, поважають і цінують. Мама щиро бажала мені саме такого.

Потім вона розповіла мені кілька історій про їх з татом життя. Як виявилося, минулого року в цей час мама вже думала про розлучення через більш заплутаний роман, але батько клявся, що закрив цю справу.

Читайте також: Коли на світ з’явилася Улянка, чоловік був на Бахмутському напрямку. Мене зустрічали з синьо-жовтими кульками і квітами куми, деякі друзі і мої батьки з села приїхали. Свекруха хоч і обіцяла, та не з’явилася. Сказала, що вмить погано стало. Сім місяців мене хватило пожити з дитиною під одним дахом з цією жінкою. Зрештою, я спакувала необхідні речі, взяла дочку і переїхала в село

Нещодавно ввечері, коли тато вже заснув, я зазирнула в його смартфон. Це було для мене величезне розчарування.

По переписці, на вигляд з молодою дівицею, я зрозуміла, що він живе своїм “цікавим життям”, і зупинятися не збирається.

Я нічого не сказала мамі, бо не могла. З одного боку я не можу піти проти тата, а з іншого, – мені шкода і маму…

Вкінці я хочу тут просто написати: “Мамо, у тебе дуже хороша інтуїція! І ще, я тебе дуже сильно люблю! Все буде добре!”

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page