fbpx
Суспільство
Дружина українського продюсера Юрія Бардаша зробила заяву про свого чоловіка після інформації про його переїзд до РФ: “Всі ми колись помиляємось у людях. Вже точно я не причетна до того, що постить мій чоловік”. Після цих публікацій Єлизавета Бардаш розмістила на сторінці заяву

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша зробила заяву про свого чоловіка після інформації про його переїзд до РФ.

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша, який проживає в Грузії, українська модель Єлизавета Бардаш 30 червня в Instagram заявила, що не має відношення до контенту, який постить на своїх сторінках у соцмережах її чоловік.

“Вже точно я не причетна до того, що постить мій чоловік”, – написала вона.

Наразі Бардаш веде свій Telegram-канал “Філософія Бардаша”, в якому розміщує антиукраїнські пости.

“Всі ми колись помиляємось у людях”, – додала Ліза в новому дописі.

Після цих публікацій Єлизавета Бардаш розмістила на сторінці заяву.

“Я знаю одну планету, там живе такий пан із багряним обличчям. Він за все своє життя жодного разу не понюхав квітки. Ні разу не подивився на зірку. Він ніколи нікого не любив. І ніколи нічого не робив. Він зайнятий лише одним – він складає цифри і з ранку до ночі твердить одне: “Я людина серйозна!” Я людина серйозна!” – зовсім як ти. І прямо роздмухується від гордості. А насправді він – не людина. Він – гриб”, – написала дружина Бардаша, який до 2017 року був продюсером та учасником українського гурту “Гриби”.

“Тонко”, – відреагували підписники моделі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @lisa.bardash

Нагадаємо, у серпні 2020 року Бардаш одружився з українською моделлю Єлизаветою Коцюбе. У пари є дочка Сара (2020). Це друга дитина Бардаша. У шлюбі зі співачкою Місяцем (Крістіною Герасимовою) у нього народився син Георгій (2012).

У 2007 році Бардаш заснував лейбл Kruzheva Music. Окрім “Грибів”, він був продюсером кількох інших гуртів.

До війни займався розвитком свого проекту Youra, продюсував гурт “Корупція” та музиканта Wellboy.

17 червня 2022 року співак Wellboy через рік після презентації першої пісні заявив, що припиняє працювати з Бардашем. Він не став називати причин розриву, але зазначив, що йому “Бардаша шкода”.

Того ж дня співпродюсер співака Євген Триплов поставив Бардашу ультиматум – або той “відкрито підтримує Україну та засуджує агресію РФ, або виходить із проекту Wellboy”. Бардаш поки що не коментував ці заяви.

У червні 2022 року в інтерв’ю передачі “Зірковий шлях”, яка виходить на каналі “Україна”, Wellboy розповідав, що Бардаш ще до війни виїхав до Грузії разом із сім’єю і поки що не планує повертатися.

22 червня фронтмен гурту “Корупція” Михайло Крупін заявив, що Бардаш має намір переїхати в країну-агресор Росію.

Ну а тепер маємо ось таку реакцію і Єлизавети.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.