fbpx

Дружина Віктора Павліка потрапила у дуже неприємну ситуацію під час авіаперельоту

Днями Катерина Реп’яхова із сином Мишком вирушила до Європи. Спочатку вони були на Закарпатті, а згодом опинились в Німеччині. Однак й це ще не кінцевий пункт їхньої подорожі. Дружина Павліка поки що не говорить, куди саме вона з сином прямує, однак ділиться з фанатами подробицями.

Згодом Реп’яхова вийшла на зв’язок з аеропорту Стамбула і повідомила, що її с сином не хотіли пускати у літак під час чергового польоту. Через це Катерина була дуже зла на турецьку авіакомпанію.,,Ми пережили пекло. Моя дитина в житті стільки не плакала. Нас не хотіли саджати на літак просто по своїй тупості. І відносились до нас, як до … І їм пофіг, що в нашій країні війна і ми з дитиною. Турки!” – висловилась Реп’яхова.

Дружина Павліка пояснила, що вони летять з візами біженців. Однак, у турецькій авіакомпанії “такої не бачили ніколи, тому на посадці в літак, вони сказали йти в офіс і там все з’ясовувати”.

,,У величезному аеропорту Стамбула кудись ми мали бігти після пересадки, маючи обмаль часу. І це не допомогло. Вони не хотіли нас саджати. Я кричала, просила розберіться. А вони не хотіли розбиратись. Це пекло”, – зауважила Катя.Реп’яховій навіть “довелось підняти дуже сильний скандал, щоб хтось на них звернув увагу”. Врешті-решт блогерці вдалось потрапити на борт літака.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page