fbpx
Шоу-бізнес
Дружина Віктора Павліка повторила світлину сімнадцятирічної давності в Трускавці: шанувальники засипали дівчину компліментами (фото)

Дружина Віктора Павліка повторила світлину сімнадцятирічної давності в Трускавці: шанувальники засипали дівчину компліментами.

Дівчині на той час було 11 років.

Український співак Віктор Павлік разом з дружиною Катериною Реп’яховою та однорічним сином Михасиком поки проживають в місті Трускавець.

Саме в цьому містечку на заході України на Катерину Реп’яхову наринули спогади.

Так, вона згадала, як 17 років тому прогулювалася вулицями міста разом з мамою. У сторіз своєї сторінки в Instagram Катерина розмістила декілька світлин з минулого і показала, який вигляд мала у 11 років.

Окрім того, Катерина також спробувала відтворити ті самі пози у тих самих місцях, фото у яких були зроблені, коли вона була ще дитиною. Шанувальникам сподобались такі фото, і вони засипали молоду матусю компліментами.

Також Реп’яхова розповіла, що гуляючи парком у Трускавці, її зірковий чоловік, побачивши вуличних музикантів, долучився до них та просто на вулиці заспівав декілька пісень, щоб підтримати українців у такий важкий час.

Слава Україні!

Фото – скріншот з відео