fbpx
Шоу-бізнес
Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова зізналася, чому називає коханого чоловіка по імені та по батькові – Віктор Франкович: не через різницю у віці

Катерина Репяхова неодноразово отримувала закиди з приводу незвичайного звернення до чоловіка, а саме на ім’я та по батькові.

Всіх цікавило, чому Катерина Репяхова називає чоловіка на ім’я та по батькові – “Віктор Франкович”. До слова, у закоханих істотна різниця в віці, дівчина молодше артиста на 28 років.

Дівчина зазначила, що така її поведінка безпосередньо пов’язана зі спільною роботою. Нагадаємо, Катерина є концертним директором Віктора Павлика.

“Все почалося з того, що ми разом працюємо з чоловіком. І часто трапляється так, що біля нас є треті особи. Або наприклад, я обговорюю з людьми майбутній концерт Віктора, не буду ж я замовнику говорити:” Так, Вітя заспіває цю пісню”. Розумієте, так? У будь-якому випадку я часто при людях кажу Віктор, а там де Віктор, там і Франкович”, – зізналася дівчина, пиши видання showdream

У публікації дружина Віктора Павлика підкреслила, що їй “шалено подобається по батькові чоловіка”. За словами Катерини, вона звикла і навіть не помічає, коли називає коханого з офіційним підтекстом.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, “Апостроф”

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook