fbpx
життєві історії
Дуже часто доводилося просити свекруху посидіти з дітьми, а вона молода і дуже самозакохана, не дозволяла дітям називати її бабусею. За дітьми свекруха майже не стежила, вони були віддані самі собі, робили все, що хотіли. У неї ж в голові були тільки її залицяльники, як не дивно. Але це був єдиний вихід з моєї ситуації, так як діти були самі вдома

Кілька років тому мій чоловік працював в дуже великій компанії і, буквально, гріб гроші лопатою.

Природно був дуже щільний графік роботи і це єдине, що мене не влаштовувало, тому що часу на сім’ю у нього практично не було.

Можна було сказати, що я одна виховую двох дітей. Вони дуже часто запитували мене: «чому тата ніколи не буває вдома? А я завжди жартувала: «Він заробляє гроші, вам на морозиво».

Він йшов вранці, коли вони ще спали, і приходив також, а іноді взагалі не приходив. Ще, він дуже часто мотався по відрядженнях, іноді виїжджав на пару-трійку місяців.

Сама я працюю в школі, і в той час дітей забирати з дитячого садка було проблематично, так як у мене, як не дивно, було багато роботи.

Я також допомагала соціальному працівнику з дуже складними і невихованими дітьми. Тому доводилося дуже часто просити свекруху посидіти з дітьми.

А свекруха молода і дуже самозакохана, не дозволяла дітям називати її бабусею. Вона говорила, що не дозріла ще для такого.

За дітьми вона майже не стежила, вони були віддані самі собі, робили все, що хотіли. У неї ж в голові були тільки її залицяльники, як не дивно. Але це був єдиний вихід з моєї ситуації, так як діти були самі вдома.

Моя подруга запропонувала найняти няню, але, чесно кажучи, я не дуже довіряю чужим людям, особливо коли справа стосується моїх дітей. Не те, що б я прямо трясучись над ними, але тим не менш, залишати їх на чужу людину я не хотіла і не збираюся.

Але один раз, коли я в черговий раз, коли я залишила дітей зі свекрухою, мені на роботу подзвонив сусід із сусідньої квартири і сказав, що у мене вдома крики і лайка.

Я відразу ж схопилася зі стільця і ​​як можна швидше поїхала додому. Приїхавши, я виявила, що вхідні двері відкриті. Зайшовши всередину, я, не знімаючи взуття, влетіла в вітальню.

Свекруха ридала, а поруч з ним сидів якийсь чоловік. Коли я запитала, що трапилося, вона розповіла, що вони з її залицяльником сиділи, дивилися телевізор і були зайняті собою, а мої діти втекли з дому.

Сказати, що я була в люті, це нічого не сказати. В сльозах, набрала чоловікові і почала пояснювати всю ситуацію, а він лише сказав, що у нього багато роботи і немає часу вирішувати такі незначно важливі питання.

Я в істериці, а сам телефон полетів в стіну. Такого байдужості до власних дітей від чоловіка я не очікувала. З криками вигнала свекруху та її чоловіка за двері і сказала, щоб вона більше не приходила сюди ніколи. Можливо, я погарячкувала, але я мати і мене зрозуміти можна.

Що робити? Помчала до найближчого відділення поліції, розповіла їм всю ситуацію, і вони відразу ж почали пошуки, що для нашої поліції дуже дивно.

Ми прочесали всі двори, найближчі дитячі майданчики, але їх ніде не було. Весь цей час я ридала і не могла заспокоїтися.

Через години чотири, мені зателефонувала вихователька їх нашого дитячого садка і сказала, що діти прибігли назад і сказали, що «Валентина», тобто моя свекруха, їх вдарила і накричала за те, що вони грали в своїй кімнаті в якусь гучну гру , тим самим заважаючи їй спілкуватися з її коханцем.

Я в дитсадок. Подякувала виховательці і забрала дітей. Приїхавши додому, я викликала фахівців, щоб вони поміняли замки на двері, а поки вони їх міняли, я зібрала речі чоловіка і виставила за поріг. Я навіть не здивувалася, що чоловік не прийшов в цей день додому.

Попросивши вихідний на роботі, поки діти були в дитсадку, я подала на розлучення.

Чоловік кілька разів просив повернутися, а я лише ігнорувала його прохання. Через деякий час, я дізналася, що у нього була коханка, а всі ці прохання були лише показухою, так би мовити, для очищення совісті.

Зараз я живу одна, у мене прекрасні і слухняні діти, а недавно я зустріла чудового чоловіка, який любить і цінує мене і моїх дітей.

І я навіть вдячна своїй колишній свекрусі, за те що вона буквально підштовхнула нас на розлучення. Якби не той випадок, хто знає, скільки б я ще промучилася в таких сімейних відносинах.

Фото ілюстративне з вільних джерел.

facebook