fbpx
життєві історії
Дуже хочу, дорогі жінки, щоб ви мені порадили, як мені вмовити кохану дружину схуднути, не їсти ночами, змінити себе і свій раціон? Нам обом не добре від Лесиних звичок. Важить вона 47 кілограм

Розповім стисло про себе: мене звуть Олександр, я люблю займатися спортом, майже всі мої хобі і захоплення пов’язані з ним, я стежу за своєю формою, постійно відвідую спортивний зал і хочу виглядати спортивно й накачано. В принципі, у мене це виходить. Але справа зовсім не в мені, а в моїй дружині, в Лесі.

Про дружину: найперше – я її кохаю і дуже! Зріст у неї 155 сантиметрів, невисока, але це тільки плюс, адже мені все життя подобалися низькі дівчата, і одружився я, власне, на такій. Вага її може здатися дивною, якщо врахувати тему заголовка, важить вона 47 кілограм. Реально це мало, погодьтеся, але в цьому і криється основна проблема.

Так ось, у моєї дружини ідеальна будова, вузька талія, жіночі форми, все в міру природно, і тут все нормально, та й розміри верхнього одягу у неї найменші, недавно навіть купили Лесі піджак на 14 років, у відділі для дівчаток.

До речі забув згадати: їй зараз 26 років, ми виховуємо сина, йому 5 років він ходить в садочок, вона не працює. Важко знайти роботу поблизу, але нам в принципі і моєї зарплати вистачає, хоча Леся говорить, що дуже хотіла б працювати. Все складеться згодом, але зараз не про це.

Моя дружина ніколи не була худою, але я весь час їй про це тонко натякав, а іноді в відкриту говорив, але вона у мене розумниця після народження синочка швидко скинула набрану вагу і стала виглядати краще, ніж до появи дитини. Так ось, проблема в тому, що, як би так делікатно сказати, основна маса її тіла зосереджена в нижній частині. Якщо дивитися, то у неї вузькі плечі, тонкі ручки, стрункий животик, але все що нижче – не хочу її ображати, в жировому прошарку, ноги, таке відчуття, що прямо надуті, галіфе при кожному кроці вилазить збоку, головна округлість теж в жировому прошарку.

Я їй неодноразово нагадував, що у неї є зайва вага, на що вона мені відповіла: «Ти що, я і так важу менше 50 кілограм!». Тут вона має рацію, але як боротися з таким різким дисбалансом в фігурі? Це загадкаЙ

Я її дуже люблю і я на все готовий, щоб позбутися цієї проблеми, а Леся мені каже, що робити нічого не буде, мовляв, як багато пишуть: «Якщо любиш – то люби таку». А вона любить їсти пізно ввечері перед телевізором, може навіть вночі піти до холодильника і щось з нього потягти!

Що я тільки не пропонував, щоб вона погодилася піти на поступки, але ні в яку! Відповідає: це ти любиш спорт, а мені він не потрібен.

Нагадаю, вона сидить цілими днями вдома, син в садочку, я на роботі, готувати потрібно тільки на вихідних, тому що я весь тиждень харчуюся на роботі, ввечері не їм, бо стежу за фігурою. Вона, правда, майже кожен день пробігає 3 кілометри на біговій доріжці і стежить за кількістю калорій, але швидше за все не досить уважно, плюс звички. про які я сказав, і вага її не змінюється.

Мені дружину, якщо чесно шкода, з боку подивитися, так щось же наче робить, а результату нуль, причому це вже протягом не одного року.

Я їй казав: «Ну ти ж цілими днями вдома сидиш в телефоні, ну склади ти програму або подивися в інтернеті собі, хочеш – тренера наймемо, хочеш, будемо разом займатися! Позаймайся ти старанніше трохи – і все вийде!».

Але ні, вона ні в яку, останнім часом сваримося часто через це, благо, до розлучення поки справа не доходить, я її люблю і хочу прожити з нею все своє життя! Зараз, якщо хоч слово згадати про те все, Леся відразу розвертається і йде, образи на кілька днів, не розмовляємо.

Якось недавно була відверта розмова, так ось вона зізналася, що з часом відчуває себе зі мною скуто, як у повсякденному житті, так і коли ми близькі, їй стає зі мною не комфортно.

Я її розумію і не хочу, щоб так було надалі, я їй весь час повторюю, що я на її боці, і якщо потрібно їй у чомусь допомогти, я завжди готовий!

Таке відчуття, що ми в різних човнах, бо Леся торочить одне: відчепися від мене і все. Не знаю навіть, як бути в такій ситуації, чи то тут справа в мені, чи то в ній все ж таки… ну хіба так важко змінитися для коханої людини?

Намагався не звертати на це увагу, але як тут не звернеш, вона ж моя дружина, я постійно її бачу і відчуваю.

Мені дуже хотілося б, щоб в нашій родині не було такої проблеми, але вона, на жаль, існує. Ось ми з нею як два барана вперлися, і ніхто не йде на поступки і обом від цього не добре.

Передрук без гіперпосилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, pixabay.com

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook і залишайте свої коментарі!

You cannot copy content of this page

facebook