fbpx

Дуже хочу, щоб син розлучився з невісткою і забрав у неї дитину. Можете мені повірити, що я роблю все можливе, але поки у мене нічого не виходить

Дуже хочу, щоб син розлучився з невісткою і забрав у неї дитину. Можете мені повірити, що я роблю все можливе, але поки у мене нічого не виходить.

Ми живемо у місті. Мій син – розумничка. Він закінчив університет, почав працювати в банку. І там же познайомився з якоюсь із села.

Я відразу зрозуміла, навіщо вона пристала до мого сина. Їй потрібно було тільки благополучно влаштуватися у місті.

Я відразу синові сказала, що з такими дівчатами можна тільки розважатися для підтримки здоров’я. Але, додому її не вести. Не прийму ніколи.

І тут через пару місяців він приводить до нас додому цю дівчину. Знайомить і каже, що я скоро стану бабусею.

І Таня поки поживе у нас, так як їй нема чим платити за гуртожиток. І їй потрібно харчуватися добре і не нервувати. Так як вона носить дитину. Я була проти, щоб ця дівчина жила у нас. Але син благав її залишити. Говорив, що вона найчудовіша і він її любить.

Дівиця намагалася всіляко мені сподобається. Прибирала, готувала, навіть каву вранці робила. Я намагалася її зачепити, спровокувати. А вона мені як щеня: – Ольга Михайлівна, я в конфлікти вступати з вами не буду!

Коли вона народила онука, я відразу ж змусила зробити тест на батьківство. Інакше ніякого запису в свідоцтві про народження. Тес прийшов через 2 тижні. Мій Олежик дійсно батько цієї дитини.

Я відразу сказала їм, що допомагати з онуком не буду. Нехай самі справляються. Грошей теж не дам. Досить того, що вони живуть у мене. Син образився, тиждень зі мною не розмовляв.

Але потім сам прибіг вибачення просити і грошей на памперси. Ось так.

Я сказала невістці, що нехай навіть не думає, що я припишу її дитини у нас. Якщо хоче нормального життя цій дитині, то нехай йде, кидає мого Олежика і залишає онука. Ми самі виховаємо.

Що ви думаєте? Вона все розповіла синові. І ввечері вони зібрали речі і кудись з’їхали. Я зателефонувала синові і сказала, що моєї допомоги він дочекається тільки після розлучення. Хай забирає у цієї дитину і приїжджає. Кинув слухавку.

Ну, нічого, ми ще повоюємо.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook.

You cannot copy content of this page