fbpx
Шоу-бізнес
“Дуже мила і позитивна”, – Іраклі Макацарія вперше розповів про роман з Мішель Андраде

Учасників шоу популярного танцювального шоу “Танці з зірками 2018” Іраклі Макацарія та Мішель Андраде запідозрили у романтичних стосунках.

Зокрема, за лаштунками шоу вже ходять схули, колишній головний герой шоу “Холостяк” Іраклі Макацарія все ж закрутив роман з українською співачкою, родом з далекої Венесуели Мішель Андраде.

Також під час прямих ефірі шоу судді та ведучий “Танців” Юрій Горбунов неодноразово говорили, що учасників пов’язують романтичні стосунки, які розпочались з початком шоу.

Проте сам Макацарія спростував всі чутки пов’язані з нібито романом між ним та Андраде цілковита брехня.Подібну заяву ще раніше зробила і сама Мішель Андраде в коментарі журналістам.

Читайте також: ТАКА НІЖНА: З’ЯВИЛАСЯ НОВА ФОТОСЕСІЯ ТІНИ КАРОЛЬ

“Мішель – дуже мила і позитивна людина. Вона дуже талановита і для свого віку просто неймовірно працьовита, а ще дуже щиро переживає все. Мені це імпонує, і я завжди готовий таких людей підтримати, допомогти, підказати”, – зазначив Іраклі Макацарія.

Також грузинська зірка розповів, що його життя після українського “Холостяка” повністю змінилось, адже тепер йому, де б він не з’являвся приписують романи з різними жінками.

Джерело.

facebook