fbpx
Шоу-бізнес
“Дуже приємно бути тут”: відома українська співачка неочікувано засвітилася на концерті у Росії

Зірка шоу “Холостяк-1”, співачка Яна Соломко неочікувано з’явилася на концерті у Москві.

Тривалий час фіналістка шоу “Холостяк-1”, співачка Яна Соломко, яка виступає під псевдонімом SOYANA, не давала про себе знати.

Аж от, через п’ять місяців після повномасштабного вторгнення Росії на територію України, артистка з’явилася на концерті Summer Sound, який відбувається у Москві. На сторінці в Instagram Соломко запостила відео свого виступу.

У ролику Яна говорить, що їй дуже приємно бути тут і виступати перед ними. Поведінка та позиція виконавиці здивувала та розчарувала її прихильників: ,,Дуже неприємна несподіванка.  Зрозуміло, Лорак номер два. О, пропажа. Де була, що робила? Шкода, завжди вами захоплювалася від самого початку, шкода дуже, що зрадила рідній Україні.

Яна я розчарована… В країні війна, а ви? Завдяки своєму народу ви стали тоді відомою, своєю батьківщиною, не забувайте про це! Не можна зраджувати тих, хто вас любить”.

Зазначимо, що Яна Соломко народилася у селищі Чутове Полтавської області.

Популярність їй принесла участь у шоу “Холостяк-1”, де головним героєм був хореограф Макс Чмерковський. Яна дійшла до фіналу, але Чмерковський надав перевагу іншій учасниці – Олександрі Шульгіній.

Після цього артистка була певний час у складі гурту REAL O. Згодом Яна спробувала піти шляхом сольної виконавиці, записала декілька пісень, брала участь у талант-шоу у Туреччині. Втім в Україні широкої популярності Соломко так і не здобула.

На початку січня 2022 року стало відомо, що Яна Соломко переїхала до Росії, де почала будувати кар’єру співачки. На запитання фанів, “чому вона туди поїхала”, Соломко тоді відповіла: “Шкода, що моя країна не приймає мене так, як приймають тут”.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.