fbpx
Цікаве
Дуже цікавий прогноз про майбутнє ерефії на 2023 рік. Відома астрологиня не будує повітряних замків і не говорить про те, що справи в Росії ось-ось налагодяться. Вже у період з 11 листопада до 12 грудня статус Росії на світовій арені може змінитися. І – Крим

Дуже цікавий прогноз про майбутнє ерефії. Відома астрологиня не будує повітряних замків і не говорить про те, що справи в Росії ось-ось налагодяться.

Тому прогнози Тетяни Калініної не схожі на прогнози інших російських фахівців.

За словами жінки, 2023 стане для РФ вирішальним у її подальшому розвитку як держави. Отже, яким бачить майбутнє своєї батьківщини Тетяна.

За прогнозом Калініної, 26 січня 2023 року Марс вступить у свої володіння і працюватиме аж до 14 лютого 2024 року. Для Росії це тривожний дзвінок, оскільки країна весь цей час буде залучена до воєнних конфліктів.

Втім, зараз легко в це повірити, адже російські війська вже 9-й місяць відкрито воюють на території України.

За словами Тетяни, події, що відбуваються зараз, легко пояснюються з астрологічної точки зору. Так, спеціалістка бачить, що на полі бою росіяни втрачають і техніку, і особовий склад.

«Сонце перебуває у падінні. Це свідчить про слабкі успіхи на військовій ниві», – резюмує Калініна.

У період з 11 листопада до 12 грудня статус Росії на світовій арені може змінитися. Про це свідчить вельми сумнівна позиція Місяця у Скорпіоні. Важко сказати, що саме на це вплине. Можливо, на РФ чекає черговий пакет санкцій, а, можливо, і взагалі бунт серед людей.

Те саме положення Місяця натякає, що якісь із територій Росії можуть від’єднатися від неї. В умовах війни в Україні може йтися про землі, окуповані російськими військами. А це означає, що Збройним силам України, ймовірно, вдасться звільнити свої міста та села.

З 12 грудня до 2 січня очікується якась боротьба в правлячій верхівці РФ. Нерозумно думати, що там немає жодних розбіжностей. Адже ні для кого не є секретом, що всі плани на війну з Україною у цих людей пішли коту під хвіст.

Яким буде 2023 рік для Росії

Панування Марса в 2023 для РФ не несе в собі нічого хорошого. Марс перебуватиме в падінні по сусідству з Венерою. Це означає, що на ослаблену Росію чекає низка конфліктів усередині самої країни.

Цьому передуватимуть нескінченні розбірки у тому, хто винен у провалі в Україні. А це, можна не сумніватися, вже давно очевидно. З’ясування відносин у лавах правлячої верхівки розпочнеться вже у грудні 2022 року. прогнозує астролог.

Згідно з її гороскопом, з 26 лютого по 16 квітня 2023 року очікується велика кількість втрат у російській армії. Запеклі бої призведуть до втрати живої сили. Втім, це відбувається і зараз. Проте масштаби будуть іншими.

У цей період можливе закриття кордонів РФ. А вже влітку 2023 у Росії з’являться серйозні проблеми. По-перше, велика ймовірність руйнування якоїсь кількості інфраструктурних об’єктів. По-друге, відносини РФ з іншими країнами світу помітно погіршаться. Це стосується торгівлі та інших зовнішньополітичних аспектів.

Крим

За астрологічними мірками, новий рік для Росії розпочнеться 13 червня. У період до липня постає питання про спірні території. Тетяна припускає, що йдеться про Крим.

Радує, що прогнози Калініної невтішні для росіян. Хто знає, можливо, ЗСУ зможуть нарешті звільнити і український півострів?

Фахівець вважає, що у другій половині літа 2023 року якісь із країн Європейського Союзу можуть офіційно вступити у боротьбу. При цьому Росія зможе знайти собі союзника, який підтримуватиме РФ фінансово.

У вересні наступного року на Росію чекає серйозна територіальна шкода. Це стане логічним наслідком воєнного конфлікту, який призведе до ще більшого занепаду економіки.

Тетяна Калініна припускає, що все це спричинить використання ядерної зброї з боку РФ. Важко уявити, що чекає на всіх нас, якщо це станеться насправді.

Але всі подібні прогнози – лиш прогнози. Ми віримо в Бога, наші найкраші ЗСУ і слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.