fbpx

Два місяці тому мій чоловік почав дуже добре заробляти 2000 доларів на місяць. І мій Юрій сказав, щоб я забиралася з дому разом з нашим сином

Два місяці тому мій чоловік почав дуже добре заробляти 2000 доларів на місяць, у нього з’явилася дама. І мій Юрій сказав, щоб я забиралася з дому.

Розповім свою історію, бо потребую хоч якоїсь підтримки й порад.

У мене був щасливий шлюб цілих сім років. У ньому народився син. Я у всьому і завжди підтримувала свого чоловіка Юрія. Але, напевно, не дарма кажуть, що гроші псують людей, а тим паче чоловіків. Так вони зіпсували й мого чоловіка, хоча ми обоє так чекали того часу, коли будемо жити у достатку!

І от два місяці тому, попри події в Україні, фінансове становище нашої родини змінилося в кращу сторону.

Юрій нарешті обґрунтував свій бізнес і став заробляти пристойні гроші, найменше – 2 тисячі доларів на місяць. І тут би радіти щастю, але чоловік одразу дуже змінився по відношенню до мене. Я скільки не цікавилася, в чому річ – відповідь одна, що він зайнятий.

А потім одного дня Юра прийшов і поставив мене перед фактом, щоб я забиралася з його будинку разом з нашим сином. У нього нова пані і він на розлучення подав.

Я боролася б за шлюб, але хіба є сенс, якщо він і на розлучення подав.?У мене взагалі немає родичів. Батьки давно на небесах, подруг немає – я всю себе віддавала сім’ї. Роботи теж немає, я не працювала останні роки, а зараз її знайти так і зовсім складно. Що вже казати про житло – все майно на чоловіка, він мені його не віддасть.

Але як мені з сином забиратися з дому. Куди мені йти? Якщо сама я хоч би щось знайшла, то дитину з собою тягти – це взагалі не людяно. Почала просити чоловіка, щоб дитина пожила у нього кілька місяців, поки я не знайду роботу та житло, не облаштуюся десь.

У відповідь Юрій сказав, що я не мати. Що мені байдуже на сина. Це він не говорить про себе, адже йому начхати на нього, раз виганяє нас у нікуди! На одні його аліменти нам не  прожити.

Зрештою, Юрій обіцяє мені, що позбавить мене материнських прав. Що мені робити – не знаю. Куди мені податися з данилком? Знаю лише одне – ніколи жінці не можна розчинятися у сім’ї, як оце зробила я, ніколи!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com.

You cannot copy content of this page