fbpx
життєві історії
Два місяці тому ми з моєю коханою дівчиною Катрусею мали одружитися, я служу на передовій і мені якраз випала триденна відпустка. Але весілля не відбулося. Пішов від коханої і найнеповторнішої дівчини – моєї нареченої – я сам

Два місяці тому ми з моєю коханою дівчиною Катрусею мали одружитися, я служу на передовій і мені якраз випала триденна відпустка. Але весілля не відбулося.

Пішов від коханої і найнеповторнішої дівчини – моєї нареченої – я сам. Жили разом 3 роки, а точніше 2 роки та 10 місяців.

Але одного вечора. вже коли захищав Україну, я усвідомив і вирішив, що не відчуваю більше любові до неї. Я не можу обманювати ні себе, ні її, тому це був найвірніший і найправильніший крок. так мені здавалося.

Розрив з Катериною став одним з найсерйозніших моїх вчинків, адже ми збиралися під час мого приїзду у триденну відпустку в село одружитися. Щось мене тримало, адже ми могли б і раніше це зробити, та завжди виникали якісь обставини і все переносилося на потім. Близько півроку вона щодня говорила про весілля, дивилася вбрання, планувала. Мені теж спочатку хотілося, ще я дуже хотів дочку від неї. Я був би найщасливішим, я це розумію навіть зараз.

Нічого такого в нашому житті не сталося б, можливо, але, на жаль, далі наші стосунки не просувалися, а просто розвитку не було. І коли ми опинилися на відстані, я зрозумів, що не тужу і не скучаю за нею.

Я знаю, що все через мене. Я дуже жалію свою дівчину. співчуваю Каті. Я щодня думаю про неї, про те, що зруйнував її життя, та й своє ж теж. Я не можу ні на чому іншому зосередитися, постійно заходжу до неї на сторінку в соцмережі, дивлюся, що в неї нового в житті, і як вона… Хоча розумію, що більше не маю на неї ніяких прав.

Минуло два місяці. На жаль, з кожним днем ​​стає все важче. Кажуть, що згодом минеться, зустрінеш свою долю, але чомусь мені зовсім цього не хочеться. А душа ниє від цього. Дивлюсь її фото і розумію, що нічого не відчуваю до неї, не кохаю палко. як колись, та від чого мені стає тільки гірше?

Хотілося дуже поділитись із кимось своїми переживаннями…

Всім миру, і всім нам Перемоги!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.