fbpx

Дивна історія сталась у моїй родині. У той час, коли тисячі родин залишилися без житла і даху над головою, сестра Богдана обзавелася квартирою в Києві в новобудові. Я одразу дещо запідозрила. На різдво 25 грудня до нас приїхали на гостину батьки чоловіка і Інночка

Дивна історія сталась у моїй родині. У той час, коли тисячі родин залишилися без житла і даху над головою, молодша сестра мого чоловіка обзавелася квартирою в Києві в новобудові.

Три роки тому я вийшла заміж. Усі тоді говорили, що мені неймовірно пощастило. Адже чоловік у мене багатий. У нього є своя квартира та машина. І я теж спочатку думала, що мені випала неймовірна удача.

Однак не буває так гладко. У мого чоловіка Богдана є батьки та молодша сестра. І, варто одразу сказати, вони мене недолюблюють. Вони впевнені, що я вийшла заміж за Богдана виключно за розрахунком. Свекруха казала мені це прямо в обличчя.

Але ми з чоловіком щиро кохаємо одне одного. І мені здавалося, що, незважаючи ні на що, нам вдасться побудувати міцну родину.

Але останнім часом я вже не так у цьому впевнена. Я казала, що чоловік має молодшу сестру. Зовиці Інні 25 років, але вона поки незаміжня. Батьки наголошують весь час, що їй потрібний добрий чоловік, який зможе про неї подбати.

Сама Інночка ніде не працює і чекає на свого принца. А поки його немає, то забезпечувати її має старший брат, тобто мій чоловік. Як вам таке? мені не дуже.

Інна – дівчинка з характером. Батьки виховували її з думкою про те, що їй усі щось повинні і що вона найкраща. Одночасно вони вселяли Богдану думку про те, що він має утримувати молодшу сестру і потурати її забаганкам.

Богдан так і робив. Весь час купував сестриці дорогі подарунки і виконував усі забаганки.

Якось він подарував мені дорогий телефон, останній айфон. Так Іннуся наша влаштувала сцену, бо їй брат не подарував телефону. І що ви думаєте? Наступного дня він купив їй такий самий!

З того моменту він все купує одразу у двох примірниках. Навіть речі у нас із нею однакові. Це дуже мене не влаштовувало, але я мовчала. Адже вона його рідна сестра.

На різдво 25 грудня до нас приїхали на гостину батьки чоловіка і Інночка. Ми вечеряли й розмовляли, і вона ніби ненароком продемонструвала ключі від нової квартири.

зовиця радісно розповіла, що вона тепер має своє житло в новобудові. Весь вечір хвалилася, який там добрий район. Я відразу запідозрила недобре. Звідки квартира, якщо вона навіть не працює?

Коли вони поїхали додому, я просто спитала у чоловіка, чи це він купив сестрі квартиру. І Богдан одразу зізнався, що то був його подарунок. Я дорікнула йому, що це надто щедрий подарунок. Він у відповідь сказав:

– Якщо я забезпечую тебе, то чому не можу допомогти рідній сестрі?

Після цих слів мені стало так неприємно. Не знаю, що й думати, Новий рік для мене зіпсовано. Мабуть, я не маю права висловлювати своє невдоволення, раз у нього грошей більше, але не можу нічого з собою зробити.

І як мені тепер бути? Змиритися, що він ось так витрачає гроші не на власну родину?

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, спеціально для Ibilingua.com

You cannot copy content of this page