fbpx
Шоу-бізнес
Дивина та й годі. Аллочка ж не шифоньєр: Галкін показав переписку з “шанувальниками”, що живуть в росії, чим, можна сказати, не здивував нікого з нас. Не дає їм спокою його гастрольний тур, особливо США (фото)

Дивина та й годі. Аллочка ж не шифоньєр: Галкін показав переписку з “шанувальниками”, що живуть в росії, чим, можна сказати, не здивував нікого з нас. Не дає їм спокою його гастрольний тур, особливо США.

Чоловік Примадонни та гуморист Максим Галкін, який з початком повномасштабної війни РФ проти України виїхав з родиною до Ізраїлю, показав переписку з “шанувальниками”, які проживають в росії.

Все це Максим Галкін відписував на своїй сторінці в інстаграм. Коментатори не надто мабуть думали, що пишуть. Та Галкін молодець, не приймає сказане ними близько до серця.

Так, російський гуморист показав, як у коментарях його ж співгромадяни поливають його грязюкою та пишуть усілякі нісенітниці. Приміром, одна “дамочка” каже, що Галкін може робити що завгодно і де завгодно, але “щоб Аллочку повернув до Росії”

На що Галкін відповів з гумором: “що значить: “Аллочку поверніть?” Вона що, шифоньєр?”.

Або ж іншим не дає спокою, що після гастролей у Ізраїлі та Латвії, Галкін зібрався з туром Сполученими Штатами:

“Якщо США до того моменту буде ціла, то будуть концерти”, – пишуть “шанувальники” з росії. На що Галкін відповів: “США не буде, а будуть цілими. І таки будуть”.

Дивина та й годі!

 

Фото – скріншот з відео