fbpx
життєві історії
Дзвінок від Андрія мене ощасливив. Він запросив поїхати з ним до Буковеля, і не як зазвичай, з друзями, а лише удвох. Я ледь тоді заснула від щастя. Купила собі нову сукню на таку подію, сходила на манікюр, а в день від’їзду зробила собі і макіяж. Дуже вже хотіла в цей день освідчення, для Андрія бути найчарівнішою, так, щоб йому це запам’яталось. Та приїхали ми геть не в це місце, яке я малювала у своїй уяві

З Андрієм ми зустрічаємось вже більше трьох років. Вже майже всі наші друзі створили свої сім’ї, а мій коханий і не думає мені освідчуватися.

Ми постійно вдвох на будь-яких зібраннях з нашими друзями. Удвох із друзями їздимо на відпочинок. А ще у нас велика компанія друзів і ми постійно тусуємось разом.

Я відчуваю, що вже готова до створення сім’ї, та й батьки мої мені натякають, що вже час, але як мені про це сказати коханому?

В голові в мене були думки поговорити з Андрієм про те, щоб він зробив свій вибір, адже мені вже скоро двадцять шість, як то кажуть, поки молода, хочу трошки і для себе пожити і діток на світ привести.

Та цей дзвінок від Андрія мене ощасливив. Він запросив мене поїхати з ним до Буковеля, і не як зазвичай, зі всією компанією наших друзів, а лише ми удвох.

Я вже й спати не могла, все чекала того дня, коли ми повинні були їхати. Купила собі нову сукню на таку подію, сходила на манікюр і до косметолога.

А в день від’їзду зробила собі ще й макіяж. Дуже вже хотіла в цей день освідчення для Андрія бути найчарівнішою, так, щоб йому це запам’яталось.

Та приїхали ми не на базу відпочинку, у красивий готельний номер, який я малювала у своїй уяві, а в гості до його партнера по роботі.

Виявляється Андрій мене просто взяв за компанію, щоб йому не було скучно їхати, адже мав важливі справи по роботі вирішити.

Про освідчення навіть мови і не було. Відчувала себе пригнічено. Дорогою додому я розповіла Андрію, що чекала від нього пропозиції руки і серця, а він лише посміявся з моїх слів.

Читайте також: Недавно у мого сина був ювілей, і справляв він його у кафе. Була запрошена вся наша родина і сім’я Надійки в тому числі. Вже наступного дня сестра мені зателефонувала і звинуватила мене, що я мало приділяла їй уваги на забаві, більше проводила час з Анною. Та мені, якщо чесно, це вже надоїло, я сказала сестрі, що на голові в неї сиве волосся, а поведінка, як в підлітка. Та в глибині душі я знаю справжню причину такої її поведінки

Мені здалося, що він не щирий зі мною. Цю ніч я не могла заснути, в голові було багато думок. Хто я для Андрія? І чи настане той день, на який я так довго чекаю?

Можливо нам слід розійтися, щоб зрозуміти, наскільки ми потрібні один одному?

Та зізнаюсь чесно, що боюсь сильно його втратити, а ще більше боюсь, що він мене залишить?

Тож, як мені бути? Можливо, ви дасте мені якусь пораду у цій ситуації.

Наперед щиро вдячна за вашу пораду!

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page