fbpx
Шоу-бізнес
Екс-дружина Віктора Павлика Созаєва: “Не знаю, скільки залишилося моєму синові. І в цей складний кризовий для мене час пара молодят дозволяє собі жити, розкошуючи”

Третя дружина українського артиста Віктора Павліка Лариса Созаєва звинуватила колишнього чоловіка в бесхарактерності, а його нинішню дружину, 26-річну Катерину Репяхову – в цілеспрямованому бажанні завдати їм з хворим сином Павлом Павликом моральну шкоду.

Колишня дружина українського артиста Віктора Павліка і мати його важко хворого сина Павла Павлика Лариса Созаєва на своїй сторінці в Facebook заявила, що його нинішня дружина Катерина Репяхова прагне їх знищити.

Про це пише видання “Бульвар Гордона”.

“Вона виносить на публіку те, що, прийшовши додому, розповідає їй Віктор. Ми з сином не давали ніякого права чужій нам людині розповідати, що відбувається в нашому домі”, – написала Созаєва.

На її думку, Репяхова “строїть з себе знаменитість”.

“Я не знаю, скільки залишилося моєму синові. І в цей складний кризовий для мене час пара молодят дозволяє собі зайве”, – заявила мати Павла Павлика.

Вона пообіцяла видалити публікацію, якщо Репяхова публічно принесе їхній родині вибачення.

Лариса Созаєва – третя дружина Павлика. У цьому шлюбі у артиста народився син Павло. 20 червня він опублікував в Facebook пост, в якому розповів про погіршення стану здоров’я.

26 червня четверта дружина Павлика Катерина Репяхова в Stories Instagram заявила, що син її чоловіка радий, коли батько працює.

Нагадаємо, Репяхова познайомилася з Павликом 4 листопада 2015 року в готелі завдяки випадковому збігу обставин.

29 травня Павлик і Репяхова зареєстрували відносини, але повідомили про це тільки через два тижні.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, Лента.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook