fbpx
Суспільство
Екс-перша леді Марина Порошенко відповіла словами Зеленського, чому її діти говорять російською мовою: “Вони двомовні, як і всі ми”

Дружина колишнього Президента України Марина Порошенко в інтерв’ю в програмі “Соромно” розповіла, чому її діти говорять російською мовою.

Про це пише інтернет-видання Страна.ua.

На питання про те, чому Марина Порошенко, яка разом з чоловіком позиціонує себе, як “справжні патріоти”, не навчає своїх дітей української мови, вона відповіла:

“Вони (діти) двомовні, як всі ми. Вони можуть говорити і легко переходять з однієї мови на іншу. Я не бачу, і вони не бачать проблем, якою мовою спілкуватися. Я думаю, що це більша повага до їх візаві, з яким вони спілкуються”.

Син Порошенка Михайло раніше також розповів, що розмовляє в повсякденному житті російською. За його словами, багато людей в його оточенні розмовляють російською, але додав, що любить українську мову “всім серцем”.

Нагадаємо, в новорічній промові Президент України Володимир Зеленський закликав українців до єдності та поваги один до одного заради успішного майбутнього.

“… в нашому паспорті не зазначено: правильний або неправильний українець.Там написано “громадянин України”, має права і обов’язки. Ми з вами дуже різні… І як же нам, таким різним, жити далі разом? Відгородитися величезним парканом? Хтось переконав нас, що наші відмінності мають значення… Необхідно навчитися жити разом в повазі заради майбутнього своєї країни. Адже ми представляємо його однаково: це успішна і процвітаюча країна. Країна, яка повернула своїх людей і свої території. Де не важливо, як названа вулиця, тому що вона освітлена і заасфальтована. Де немає різниці, біля якого пам’ятника ти чекаєш дівчину, в яку ти закоханий. І якщо ми бачимо майбутнє однаково, це повинно нас об’єднати”, – сказав тоді Зеленський.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з вільних джерел, tvoemisto

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page

facebook