fbpx
Шоу-бізнес
Ексклюзив. ALYOSHA зізналася, як переживає розлуку з Тарасом Тополею: “Востаннє бачилися 24 лютого”

Артистка чекає додому з перемогою свого зіркового чоловіка, фронтмена гурту “Антитіла” Тараса Тополю.

Виконавиця пригадала, що до 24 лютого навіть не знала про скупчення російської техніки на кордоні з Україною. За її словами, усіма новинами завжди володів Тарас, тому він готувався до війни.

“Я не вірила в те, що щось подібне буде відбуватися. На мою думку, це було б просто неадекватним зі сторони Путіна, Росії та всіх людей, які вважають війну чимось нормальним. Тому я не готувалася, навіть думок не було. Думала, що Путін більш цивілізований, але, на жаль, дуже помилилася”, – пригадала знаменитість.

Олена Тополя також поділилася, що Тарас не просто ухвалив рішення захищати країну – він, як усі чоловіки, це робить.

“І я б так само лишилася, якщо не треба було б вивозити дітей. Розмов жодних не було. Для нас обох це апріорі зрозуміле рішення — воно єдино вірне, інших варіантів бути не може”, – прокоментувала знаменитість.

Востаннє наживо закохані бачилися 24 лютого зранку. Далі лише відеозв’язком. ALYOSHA поділилася, що розлуку пара переживає нормально. Головне для подружжя — це спільне щасливе українське майбутнє.

Олена та Тарас спілкуються щодня та в курсі всіх подій. Звісно, бувають дні, коли в коханого чергування на посту та спецоперації, але виконавець завжди попереджує, що буде відсутній на зв’язку певний час, тому з цим проблем у пари немає.

Також співачка висловила підтримку жінкам, які чекають на своїх чоловіків з фронту.

“Тримайтеся, виховуйте дітей достойно та підтримуйте своїх чоловіків. Вони мають розуміти, що борються за майбутнє своїх дітей, дружин, сімей. У важкі моменти дуже складно бути лише патріотами України, щоби боронити наші землі. Сил надають люди, які поруч із тобою, про яких серце болить та переживає”, – розповіла ALYOSHA.

Що робитимуть ALYOSHA і Тарас Тополя коли Україна переможе, подружжя ще не спланувало. Головне для них, щоб усе швидше закінчилося нашою перемогою та скоріше повернутися додому.

“І я, і Тарас розуміємо, що це не політична історія. Що наші хлопці та дівчата борються не за політику. А намагаються зробити все, щоб відбити країну якомога швидше, забрати те, що нам належить, відбудувати все, що зруйновано.

Думаю, що люди, які були в Бучі, Ірпені, Маріуполі, інших містах на передовій та бачили, що відбувалося, вони так само прекрасно розуміють, що це не політична історія. Це історія людства, людяності та антилюдяності. Це моменти, коли хтось проявляється як зло, а хтось як добро.

Давайте запускати якомога більше енергії добра, щоби воно таки перемогло й не бути подібними на них із їхніми вчинками. Бути як вони — це бути злом, годувати це зло та збільшувати його. А я закликаю множити добро та справедливість і нехай серце кожного відповідає серцю справжньої людини”, – додала вона.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.