fbpx

Екснаречена українського боксера Володимира Кличка, американська акторка Гайден Панттьєрі розповіла, як колишній змусив її відмовитися від доньки

Екснаречена українського боксера Володимира Кличка, американська акторка Гайден Панттьєрі розповіла, як колишній змусив її відмовитися від доньки.

Так, Гайден Панеттьєрі заявила, що екснаречений Володимир Кличко не залишив їй жодного вибору, окрім як відмовитися від доньки Каї-Євдокії, якій зараз 7 років.

У новому випуску програми Джади Пінкетт Сміт Red Table Talk Панеттьєрі зізналася, що почала вживати наркотики, коли їй було лише 15 років. Втім, її залежність посилилася, коли вона народила доньку 2014 року.Пізніше, 2018-го Гайден дозволила Володимиру Кличку забрати з собою до України Каю-Євдокію, а сама хотіла зосередитися на лікуванні.

“Я збиралася зайнятися собою, я збиралася вилікуватися, а коли стане краще, вона зможе прийти до мене, і я зможу провести з нею час, але цього не сталося”, – говорить Гайден.

Артистка стверджує, що Кличко змусив її віддати дитину, підписати папери на передавання повної опіки і не залишив іншого вибору:

“Якби він підійшов до мене і сказав: “Я думаю, через те, де ти зараз перебуваєш, і через твою боротьбу, яка в тебе є, було б добре, якби вона побула тут зі мною деякий час”, я б сказала, що добре, це має сенс, я зрозуміла, я приїду туди, щоб відвідати і все в такому дусі.

Через те, як це було зроблено, це дуже засмутило мене. Я маю на увазі, що це було найгірше підписання цих паперів, сама несамовита річ, яку мені колись доводилося робити у своєму житті”, – розповіла Панеттьєрі.

Артистка додала, що рішення віддати доньку Кличку не було ухвалене у дискусії, що боксер просто змусив її підписати папери. Панеттьєрі дуже засмучує те, яким чином все це було зроблено.

Нагадаємо, що Володимир Кличко та Гайден Панеттьєрі були разом впродовж семи років. 2014-го акторка народила коханому доньку, а 2018-го вони розійшлися і скасували заручини. Дівчинка поїхала з батьком до України.

Та з початком повномасштабного вторгнення рф до України Гайден розповіла, що її донька перебуває в іншій країні і їй нічого не загрожує. Втім, де саме Кая-Євдокія, акторка не вточнила.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page