fbpx
Цікаве
Експедиція до мольфара Івана Довбуша в карпатське село Ільці дала відповіді на деякі хвилюючі питання. Чоловік, який отримав свій дар від дідуся, народженого в 1894 році, озвучив пророцтво про долю Росії та України. І з вогню якась людина сказала мені: «Не йди сюди, бо тут йде війна»

Експедиція до мольфара Івана Довбуша в карпатське село Ільці дала відповіді на деякі хвилюючі питання. Чоловік, який отримав свій дар від дідуся, народженого в 1894 році, озвучив пророцтво про долю Росії та України.

Наша справа – вірити словам Довбуша чи ні, але здавна відомо, що старі люди Карпат наближені до природи, вона і ділиться з ними знаннями.

– Мольфарством займатися мене, можна сказати, примусили, коли я став дорослим. А передав мені дід свої вміння й знання ще малому, згадує чоловік.

Є у нас тут такі, хто робили і роблять капості іншим. А я почав на прохання людей знімати наврочення, лікувати дорослих і дітей, знаходити зниклу худобу. Краще би про мене люди розповіли. Я сам про себе не люблю розказувати.

Щоб Україна стала успішною, вважає пан Іван, треба навести кругом дисципліну, щоб почала реально працювати поліція, прокуратура, всі правозахисні структури. Щоб вони дійсно допомагали людям, а не дивилися на гроші.

Треба подолати корупцію. Без дисципліни в державі нічого не вийде.

Та перше, що треба Україні для подальшого розвитку – закінчити боротьбу з рф, перемогти і відокремитися повністю від Москви.

Колись Михайло Нечай напророкував Україні розпад, у свою чергу Іван Довбуш на це говорить:

– Україна не може розпастися. Це не можливо. Росія розділиться і розпадеться. Путін доведе її до цього. Кавказ відпаде, Урал відпаде…

Путін доведе свою країну до того, що вона розколеться на кілька держав. Це відбудеться неодмінно, у недалекі роки. Україна пожене їх назад зі своєї землі і переможе.

Мав я і віщі сни. Перед війною наснилося, що я їду дорогою вгору, а навколо мене будинки червоні, як в огні. Переді мною вогонь горів дуже великий. І з вогню якась людина сказала мені: «Не йди сюди, бо тут йде війна»

Я відповідаю: «Війни ще нема», а мені відповідь: «Скоро буде». І десь за місяць все почалося. Ікони падали багато разів, і дома, і в церкві, і навіть плакали образи. Такі ось знаки були.

P.S. Описана зустріч і розмова з Іваном Довбушем відбулася рік тому, відео подивилися більше 2 000 000 людей.

Джерело – Ютуб-канал “Гуцелендія”

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот.

You cannot copy content of this page