fbpx
Суспільство
Експрезидент України Кучма розповів, як і коли закінчиться війна з росією: Леонід Данилович аргументував свій прогноз

Експрезидент України Кучма розповів, як і коли закінчиться протистояння з росією: Леонід Данилович аргументував свій прогноз і  попередив, що легкої перемоги Україна не отримає.

Більше того, навіть раптовий кінець путіна не допоможе завершенню протистояння між країнами, вважає український експолітик.

Другий президент України Леонід Кучма вважає, що перемога України у повномасштабній війні з рф має відбутися не дипломатичним шляхом, а на полі бою.

Кучма наголошує, що жителі росії навряд чи раптово прокинуться від пропагандистського сну, адже, як і їхній лідер, упевнені у своїй безкарності.

Про це колишній главаУкраїнської держави розповів в інтерв’ю виданню “ВВС Україна”.

Кучма порогнозує, що швидкого закінчення війни, та ще й легкого для України, навряд чи варто очікувати, хоч цього хочуть усі.

– Не варто розраховувати на те, що ось-ось не стане путіна. Що санкції ось-ось економічно доконають росію. Що російський обиватель раптово прозріє і вийде на антивоєнний протест. Нічого такого не буде, – вважає Леонід Кучма. – Україна має боротися і вирішити усе на полі бою.

Леонід Данилович говорить, що те, що відбувається в росії, – спроби прихованої мобілізації, збір “військових” по в’язницях і не тільки – показує готовність диктатора володимира путіна йти до якоїсь примарної, хай навіть і маленької, але “перемоги”.

Це протистояння, переконаний Кучма, не закінчиться, як цього бажає Захід.

– Занадто багато приніс горя, руйнувань та зла на нашу землю путін. Знищено сотні українських дітей – не знаю, як після цього шукати компроміс, – говорить він. – Градус уже піднятий так, що у цій війні переможець може бути лише один – і я вірю, що саме ми будемо цим переможцем.

Перемога України залежить від багатьох аспектів. Для нашої країни є неприйнятним варіантом віддавати землі окупантам, а рф хоче “зберегти обличчя” перед Заходом. Також Москва може працювати над тим, щоб знищити західну єдність, і про це не можна забувати.

Є різні фактори, здатні кардинально вплинути на перебіг і тривалість війни – наприклад, успіх нашого анонсованого контрнаступу на Південь, звільнення Херсона. І, навпаки, наближення холодного періоду без постачання російського газу, перспектива політичних криз і виборів на Заході – все це також може впливати на терміни припинення вогню, але навряд чи на нашу користь, – ділиться роздумами колишній президент.

Втім, надія на краще все ж таки залишається. І Леонід Кучма дотримується позиції, що перемога обов’язково буде за Україною.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page