fbpx

Ектор Хіменес-Браво зізнався, чи вистояв його будинок в Ірпені, та поділився планами, які мають відношення до Криму. Дай Бог, Екторе, дай Бог!

Ектор Хіменес-Браво зізнався, чи вистояв його будинок в Ірпені, та поділився планами, які мають відношення до Криму. Дай Бог, Екторе, дай Бог!

Шеф колумбійського походження Ектор Хіменес-Браво активно допомагає Україні, яка стала для нього другою Батьківщиною, в такий нелегкий час.

У своєму Інстаграм Ектор висвітлює свою допомогу та підтримку країні. Також чоловік вперше зізнався, що російське вторгнення торкнулось безпосередньо його. Адже у чоловіка є будинок у Києві. Він зізнався, що дім вцілів, але зараз без води та електрики.

“2 місяці війни я інколи читав коментарі “Ектор, вам не зрозуміти. У нас забрали нашу домівку”.

Довго не хотів про це говорити, але мій будинок був також у Ірпіні. Там немає електрики, води. Я сумую за лісом де гуляв з собаками. На щастя, мій дім в Ірпіні вцілів. Але Україні від цього не легше. За неї я більше турбуюсь, ніж за куском металу та 2 поверхи бетону”, – сказав Ектор.

Також кулінар зізнався, що за 13 років життя в Україні вона стала для нього його домом.

“Я став найвідомішим кулінаром України. Це було не просто, адже тисячі українських кухарів могли б зайняти моє місце. Я чув фразу “ваше місце має займати українець”. Минуло 13 років, а я і не помітив, як Україна стала моїм домом. А я наполовину українцем. Я не дуже добре говорю українською, оскільки знаю ще 4 мови. Але хочу щоб ви знали – Україна мій дім”, – зізнався чоловік.

Тому чоловік рішуче налаштований на життя тут та навіть хоче відкрити ресторан у Криму.

“Я буду боротись за свій дім до самого кінця, допоки ми не поїдемо відкривати ресторан у Криму”, – додав кулінар.

Фото взяте з інстаграму зірки

You cannot copy content of this page