fbpx
Цікаве
Езотерик-психолог пояснила мені, чому наша душа обирає саме ЦЕ життя і саме ЦЕ тіло.

У нашому світі багато хаосу, проте вибір душі завжди свідомий. І є відразу п’ять причин, чому ви живете це життя в цьому тілі.

1. Завдання

Можливо, в минулому житті ви не зуміли довести до кінця почате, зазнали розчарування або сильний біль. Справжнє життя покликане дозволити душі виправити це, довести до кінця почате або взяти на себе відповідальність.

2. Бажання

Нашій душі, незалежно від тіла, в якому вона перебуває, хочеться відчувати насолоди. Їсти смачну їжу, спілкуватися з природою… Можливо, в минулому житті душа не змогла реалізувати своє прагнення. Тепер ви відчуваєте, що більше всього на світі хочете побачити цей світ, ви залежні від їжі, ви відчуваєте задоволення від тілесних насолод і так далі.

Читайте також: ВСІ МИ ІНОДІ ПИТАЄМО В ДУШІ: “ЧОМУ ЛЮДСТВО НЕЩАСНЕ? ЧОМУ Ж В СВІТІ СТІЛЬКИ БІДИ?” А ВІДПОВІДЬ ДАВ ОДНОГО РАЗУ САМ ХРИСТОС. КОРОТКУ І ЗРОЗУМІЛУ.

3. Розвиток

Душі необхідно розвиватися, особливо якщо досвіду не вистачило в минулому.

4. Покликання

Іноді душа потрапляє в тіло, щоб зрозуміти, яка на ній лежить місія, в чому полягає її призначення. Наша душа підштовхує нас вперед до прогресу, до самовираження, до сміливих вчинків. Вона робить все, щоб ви реалізували свої таланти.

5. Служіння іншим

Вважається найвищим призначенням душі, до якого вона приходить далеко не відразу. Спочатку відпрацьовує гріхи, закінчує справи з минулих життів, вчиться і шукає своє призначення. Набравшись досвіду, зріла душа розуміє, що має безкорисливі наміри робити добро і допомагати оточуючим людям.

Джерело:

facebook