fbpx

Фарбування волосся: що робить жінку на кілька десятків років старше

Не можна вибирати відтінок фарби, наближений до природного кольору волосся.

Багато жінок впевнені, що фарбування волосся – безпрограшний і дуже дієвий спосіб стати ефектніше і молодше. Але за умови, що ви не помилилися з вибором відтінку і взагалі все зробили правильно, повідомляє “Домашний очаг”.

Отже, запам’ятайте головні помилки в фарбуванні волосся:

  • Однотонне фарбування – головна помилка, яку допускають жінки, охочі за допомогою фарбування виглядати молодше.

Виходить плоский відтінок без переходів і переливів, який ускладнює образ і, природно, старить. Зазвичай цю помилку роблять жінки, які віддають перевагу домашнє фарбування. Особливо якщо обраний колір більш ніж на два тони темніше, ніж був.

Що радять колористи? Звертатися до майстра в салон, щоб вручну фарбувати окремі пасма більш світлим тоном, що додасть кольору глибини, волоссю – обсягу, способу – легкості та невимушеності.

  • Вибір відтінку, максимально наближеного до природного кольору волосся, який був в молодості.

З віком пігмент йде не тільки з волосся, але і зі шкіри – вона, як і пасма, стає більш блідою і безбарвною. Потрібно враховувати цей момент, визначаючись з кольором.

  • Як тільки помітите сиве волосся і вирішите фарбуватися, просите майстра робити вам фарбу трохи світліше – так буде природніше.

Тоді як фарбування в той колір, який у вас був на момент появи сивини (а деякі жінки роблять ще й темніше), зробить зовнішність вже більш контрастною і різкою, а це старить.

Читайте також: ЯКУ НЕБЕЗПЕКУ НЕСЕ ГУБКА ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ

  • Відмова зафарбовувати сивину – не дуже вдале рішення, якщо хочете виглядати молодше.

Так, сріблясті волосся в тренді, але цей модний відтінок не має нічого спільного з сивиною. Він об’ємний і складний, багатий пігментами, сивина ж – плоска і блякла.

  • В сиве волосся немає гри тонів, і це позбавляє вас виразності.

Тому якщо ви все-таки хочете залишити сивину, додайте своєму кольору трохи теплих ноток. Саме теплих, а не попелястих, як хочеться.

  • Нехтування доглядом для забарвлених сивого волосся.

Дуже серйозна помилка. Сиве волосся самі по собі грубі і сухі, а фарбування, особливо дешевими агресивними фарбами, ще більше їх пошкоджує. У підсумку на голові яскрава клоччя, а не красива зачіска.

Щоб не допустити цього, вибирайте якісні фарби (краще професійні) і забезпечте волоссю інтенсивний догляд ( маски обов’язкові).

  • Занадто темне волосся спереду у особи.

Це робить обличчя дуже втомленим і додає віку. Намагайтеся фарбувати пасма таким чином, щоб біля особи вони були світлими, а колір – глибоким і об’ємним, з переливами.

You cannot copy content of this page