fbpx

Фото бабусь в аеропорту Бориспіль: в мережі розповіли, куди ж летіли пенсіонерки

Бабусі, що були у Борисполі, та фото яких наробили чимало шуму у соцмережах, летіли на міжнародний фольклорний фестиваль в Угорщину, передає Канал 24.

Про це розповіла співробітниця “МТС Україна” Тетяна Швайка.

1 серпня, нагадаємо, в мережі активно обговорювали фотографію з “Борисполя”, де українські бабусі в хустинах готуються до польоту в Будапешт.

Як стало відомо, що і дорогу, і перебування українських бабусь в Будапешті профінансував угорець Міклош Боз, що цікавиться українським фольклором.

Читайте також: Вступ 2017: Міносвіти оприлюднило списки абітурієнтів, рекомендованих на бюджет

“Він уже кілька років збирає український фольклор. Робить аудіо- та відеозаписи наших пісень, представляв кілька проектів в Україні, організовував виступи українських колективів в Угорщині. Він намагається зібрати і зберегти нашу історію для нас, а ми б і не знали, якби не фото бабусь в аеропорту”, – написала Людмила Шубіна.

Крім того, донька однієї зі співачок розповіла, що цей колектив називається “Берегиня”, а його учасниці родом з села Козацьке Чернігівської області.

Читайте також: Більше ніяких черг! Замовити біометричний паспорт можна через iGov: інструкція

“Галина Миколаївна, моя мама. Співає багато років. Їй 79. У неї господарство, доглядає за моїм 85-річним батьком”, – написала Катерина Демида.

You cannot copy content of this page