fbpx
Breaking News
Як вам пропозиція?.. Депутат “Слуги народу” Лада Булах запропонувала до розгляду законопроект, який дозволить підліткам змінювати стать без згоди батьків. Що скажете?
17 імен, заборонених у світі. Чому ними не можна називати дітей?
Неперевершена ідея до сніданку – розлітаються вмить, а на приготування – якихось 15 хвилин! Головне – не забути з вечора кисломолочного сиру купити. Готую, поки дивлюся ранкові новини.
Спізнився, не встиг попрощатися з живою. Уві сні Руслану хотілося підійти до бабусі, обійняти, поцілувати рідні натруджені руки. Але вона, хоч і стояла, здавалося, зовсім поруч, тільки він намагався наблизитися – віддалялася, танула в сірому тумані, і лише обличчя залишалося чітким. Руслан бачив, що бабуся хмурилася, дивилася на нього сумними очима. “Що я маю зробити, щоб ти мене простила? Щоб я сам себе пробачив?” – питав у неї і прокидався.
Обожнюю мамині пісні голубці з грибами та пшоном! Вони такі смачні, що навіть мій чоловік любить їх більше за звичайні. Такі голубчики здавна готують у нас на Полтавщині. Спробуйте!
Шоу-бізнес
Фреймут розповіла, як підчепити принца: все банально легко

Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами в Instagram і Facebook.

Нещодавно знаменитість вирішила розкрити секрет власного успіху. Джерело

Як виявилося, артистка зовсім не боїться працювати руками: і шкарпетки дітям випере, і килими може почистити, а ось ледачих людей просто зневажає.

“Успіх завжди ручної роботи! Потрібно любити працювати й робити все добросовісно. Я спостерігала за успішними людьми. Вони все роблять ідеально, навіть підлогу миють, наче на конкурсі.

Мій сусід – мультимільйонер, а може, й мільярдер. А ще двадцять років тому працював двірником і не мав де жити.

Він і зараз виходить зі свого палацу – і садить квіточки, по траві в бахілах чомусь ходить, можливо, щоб не вимастити ту траву. Він любити працювати якісно.

Я теж ніколи не цуралася і не цураюся праці.

Якщо перу дітям шкарпетки – то бездоганно; якщо чищу хідник – то ліпше за хімчистку. Я знаю, що сила в деталях і в глибині.

Лінивим та поверхневим особам успіх не дістається!”, – поділилася мудрістю Фреймут.

Читайте також: Ось це красунчик: Олена Кравець з “Квартал 95” показала коханого чоловіка

Шанувальники не пройшли повз: “Погоджуюся”, “Підтримую”, “Все на совість роблю та до мільйона ще довгенько”, “100%!!!”.

«Успіх завжди ручної роботи!Потрібно любити працювати й робити все добросовісно. Я спостерігала за успішними людьми….

Опубліковано Ольгою Михайлівною Локотко Вівторок, 12 березня 2019 р.

Related Post