fbpx
Цікаве
Фруктовий гороскоп: який ви фрукт по знаку Зодіаку. Хочете дізнатися, на який схожі ви? Перевіряйте!

А ви знали, що знаки Зодіаку можна порівняти з різними явищами природи, з героїнями романів, з персонажами мультфільмів і навіть з фруктами!

Хочете дізнатися, на який схожі ви? Тоді ця стаття вам допоможе!

 • Овен – Персик

Та ще й який соковитий! Вся справа в тому, що коли ви відкушує цей фрукт, то бризки летять на всі боки. З Овнами так само, коли справа доходить до емоцій.

Ви можете виглядати абсолютно нешкідливо, а в наступну хвилину зірветеся і дасте комусь справжню прочухана!

 • Телець – Груша

Не тільки за сортами, а й за кольором груші бувають різні. На вигляд здається, що ви практично нічим не можете здивувати, тому що є досить спокійною людиною.

І все ж, іноді ви подаєте своїм близьким такі сюрпризи (як хороші, так і погані), яких вони від вас аж ніяк не очікували!

 • Близнюки – Вишеньки

Всі стиглі красуні. Навіть коли ви зриваєте дві вишеньки на одній гілочці, це зовсім не означає, що вони будуть однаковими за смаком.

Так і з вашим характером. Ви — дволика натура, яка нерідко впадає в крайнощі. Вам складно, але це не робить вас менш прекрасним!

 • Рак — Апельсин

Ви досить хороша людина, тому у вас не виникає проблем у спілкуванні з оточуючими. Це й справді схоже на апельсина, якого всі люблять.

 • Лев — Дуріан

Ви навіть такого не чули, вірно? Вся справа в тому, що саме цей плід називають “королем фруктів”. Виглядає він досить екзотично.

І все ж, як тільки ви відкусите його, відразу ж зрозумієте, наскільки він розкішний. Саме до розкоші і влади прагнуть усі Леви.

 • Діва — Виноград

Красивим гроно винограду виглядає лише тоді, коли всі виноградинки виглядають акуратно і свіжо. Це можна назвати порядком.

Саме до нього прагнуть всі Діви, які краще будуть трудитися в поті чола, ніж спостерігати за брудною квартирою або невиконаними справами.

 • Терези — Мандарин

Люди часто витрачають чимало часу на вибір смачних мандаринок. Потрібно перевірити і м’якість, і стан шкірки, і розмір…

Терези дуже часто витрачають багато часу на прийняття рішень, тому що вони, як і годиться, намагаються зважити всі “за” і “проти”.

 • Скорпіон — Лимон

Мало хто здатний просто взяти і з’їсти цей фрукт цілком. І все ж, є справжні цінителі. Скорпіон багатьом здається нестерпною і складною людиною, але найближчі точно знають, за що його варто любити.

 • Стрілець — Папайя

Ще один екзотичний фрукт в нашому гороскопі! Вся справа в тому, що представники цього знаку Зодіаку обожнюють подорожувати! Їм складно сидіти на місці і постійно хочеться пізнавати нові куточки світу. Це робить Стрільців унікальними, адже вони накопичують у собі екзотичні знання!

 • Козеріг — Абрикос

Ви не з тих, хто любить дивувати. У вас є звична манера поведінки, якою ви, зазвичай, і прямуєте. Абрикоси теж рідко підносять сюрпризи, не продемонструвавши цього спочатку.

Якщо він кислий, то найчастіше зелений, якщо гнилий, то і зовні, і всередині.

 • Водолій — Полуниця

Вас, як і полуничку, люблять багато! Ви є душею компанії, генератором ідей і справжнім натхненником! Мало кому ви все ж не подобаєтеся. Якщо таке трапляється, люди, як правило, все одно не посміють сказати про це в обличчя.

 • Риби — Помело

Багатьом здається, що це дивний фрукт, адже він є чимось середнім між апельсином і грейпфрутом. Ця дивина і відштовхує від нього, як і дивацтва Риб.

Вони дуже мрійливі, тому декому може здатися, що вони зовсім не потребують компанії. Не робіть поспішних висновків про Риб!

Як бачите, подібності цілком виправдані. Пам’ятайте, що ви — особлива людина, тому любите і цінуєте себе!

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

facebook