fbpx
життєві історії
Галя з Колею прожили разом 17 років і ось чоловік пішов до іншої. Він знайшов не молодшу, як часто буває, коли дружина починає старіти, він знайшов просто таку, як сам – люблячу галасливі компанії, застілля, слухає його уважно і завжди підтакує. З нею ж поговорити навіть нема про що, вона господиня погана!

Галя з Колею прожили разом 17 років і ось чоловік пішов до іншої.

Він знайшов не молодшу, як часто буває, коли дружина починає старіти, він знайшов просто таку, як сам – люблячу галасливі компанії, застілля, слухає його уважно і завжди підтакує.

Дружина довго не могла прийти в себе.

– Мої плюси і її мінуси, він що сліпий? З нею ж поговорити навіть нема про що, вона господиня погана, готує, за словами спільних знайомих, жахливо…

– Я ж краща, красивіша, розумніша, господарська…

Чоловік з новою пасією був щасливий. Правда, час від часу він повертався додому нудьгуючи по дітях, обіцяв одуматися і давав надію дружині, а після знову підло йшов до коханки.

Жінка почала повільно сходити з розуму. Вона майже не спала, закинула домашні справи і дітей, стала час від часу випивати вечорами на самоті.

Батьки розуміли, що далі буде тільки гірше і вирішили звернутися до лікарів, знайшовши хорошого психіатра.

Третій рік жінка спілкується з ним і зараз вже видно результат, хоча до норми все-таки ще далеко.

Постійний пошук причин такого кроку, причому переховуються в ній, а не в дружині, який просто поміняв своє життя, коли йому набридла стара.

Ніби як і є для кого жити, діти все ще сподіваються, що мама прийде в себе і знову стане колишньою, але немає бажання.

Як допомогти в даній ситуації, я особисто не знаю, тому як спілкуватися, знову з кимось зустрічатися і радіти життю, знайома не хоче.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook